Z Vídně na Zanzibar se 2 odbavenými zavazadly
20.4.2023

Z Vídně na Zanzibar se 2 odbavenými zavazadly

13 162

O této nabídce

Bílé pláže, tyrkysové moře a vysoké palmy, to je prostě Zanzibar. Zaleťte si do tohoto ráje díky aerolince Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Vídně na Zanzibar za 13 162 Kč. Termíny jsou dostupné od května do poloviny června (pozor, v květnu je vysoká pravděpodobnost srážek) a pak od září do prosince, kdy se naopak můžete těšit prosluněnou dovolenou. Jako příkladový termín uvádíme odlet 16. a návrat 30. listopadu, kdy využijete i jeden den volna. Po cestě vás vždy čeká jeden pohodový přestup v Istanbulu (IST). 

Velkým benefitem je také zavazadlová politika dopravce. Cestou na Zanzibar i zpět lze odbavit 2 kusy odbavených zavazadel s limitem do 23 kg/ks. Dále také klasický příručák (55 × 40 × 23 cm) a osobní věc. Na palubě Turkish Airlines se bude podávat teplé i studené občerstvení a v nabídce je i široký výběr z alkoholických i nealkoholických nápojů.

Informace o dopravě z letiště Zanzibar a další naleznete v našem zbrusu novém průvodci letištěm Zanzibar.

Podmínky pro cestování

Cesty do Tanzanie

Ostrov Zanzibar patří k Tanzanii, platí tedy i zde stejné podmínky. Pro vstup na území Tanzanie potřebujete vízum, za které zaplatíte 50 USD. Zařiďte si ho předem online nebo vám bude uděleno na letišti po příletu. Co se pandemických opatření týče, do Tanzanie již neplatí žádné speciální podmínky. Aktuální informace naleznete v našem článku „Koronavirus v Tanzanii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Exotický Zanzibar – perla v Indickém oceánu

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Zanzibar za 13 162 Kč
Z Vídně na Zanzibar se 2 odbavenými zavazadly

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Zanzibar (ZNZ)

Letiště Vídeň (VIE)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)