Z Vídně do Říma na prodloužené víkendy (vč. adventních)
22.10.2021

Z Vídně do Říma na prodloužené víkendy (vč. adventních)

534

O této nabídce

Zaleťte si ještě před koncem letošního roku na prodloužený víkend od Říma. Ceny letenek z Prahy momentálně příliš atraktivní nejsou, a proto za odletem zamíříme do Vídně. Nejlevnější zpáteční letenky na prodloužený víkend z Vídně do Říma ulovíte za 534 Kč, a to v termínu od 10. do 13. prosince!

Během listopadu bude Ryanair létat z Vídně na letiště Fiumicino (FCO) a cenově nejlépe vyjdou kombinace se sobotním odletem a úterním návratem. V prosinci potom irský dopravce lehce změní trasu a bude z Vídně létat na letiště Ciampino (CIA). Během adventních víkendů vyjdou nejvýhodněji kombinace od pátku do pondělí, přičemž v oba dny si v nabídce aerolinky můžete vybírat z několik letů. Můžete tak zohlednit i dopravu na vídeňské letiště (VIE) (mohl by se vám hodit náš článek „Jak se dostat na letiště ve Vídni“).

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

V případě cesty do Itálie musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG nebo PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu) ne starší 48 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 6 let. Více informací o cestách do Itálie naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Římě.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie je momentálně zařazena do zelené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Říma

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Řím za 534 Kč

Z Vídně do Říma na prodloužené víkendy (vč. adventních)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)