Z Vídně do Kolumbie: Bogota i Cartagena po téměř celý rok
20.3.2024

Z Vídně do Kolumbie: Bogota i Cartagena po téměř celý rok

13 783

O této nabídce

Letenky do Jižní Ameriky jsou nedostatkové zboží. Dnes však potěšíme dobrodruhy, kteří mají v hledáčku jihoamerickou Kolumbii. Aerolinky z aliance SkyTeam Air France a KLM nabízejí zpáteční letenky z Vídně do Kolumbie za fajn ceny, které rozhodně stojí za zmínku. K mání jsou města Bogota, kam poletíte na křídlech francouzské aerolinky za 13 783 Kč, a také pobřežní Cartagena, kterou navštívíte s nizozemskou leteckou společností za 13 959 Kč. Dostupné jsou také open-jaw letenky s příletem do hlavního města Kolumbie a odletem z Cartageny. Co se termínů týče, pořídíte je po téměř celý rok – od března do června a od září do listopadu letošního roku. Prozkoumejte rozmanitou Kolumbii například v termínu od 13. do 27. listopadu. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v Paříži (CDG) nebo Amsterdamu (AMS). 

V ceně letenky u obou společností máte příruční zavazadlo o maximálních rozměrech do 55 × 35 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo přes vámi (malý batoh nebo kabelka). Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, kupte si letenky v tarifu Economy Standard. Během dálkového letu se můžete těšit na teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Do Kolumbie nejen za panenskou přírodou

Staňte se cestovatelskými pionýry a vydejte se poznat nepoznané. Kolumbie díky své pošramocené pověsti zůstává jednou z těch méně navštěvovaných zemí Jižní Ameriky, přesto toho tolik nabízí. Amazonský prales tady potkává oceán a oceán zase potkává poušť, krajina se vlní a výhledy do ní jsou nesmírně podmanivé a fotogenické. El Peñón de Guatapé se tyčí vysoko k nebi nad řekou, má duchovní hodnotu pro původní kmeny, zajisté ale i vám zůstane zarytý hluboko v srdci. Koloniální budovy s pestrobarevnou fasádou hrdě stojí v ulicích Bogoty a proslulá Cartagena je zas milionovým přístavem. Tak se přeneste do temperamentní Kolumbie a zakousněte se do jednoho z nejlahodnějších ovocí světa, do máslově vanilkové čerimojy.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte Kolumbii pomocí půjčené káry. Široký výběr malých i velkých vozů na vás čeká v naší autopůjčovně, a vyjde vás od 915 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kolumbie

Očkování a negativní test již nejsou při vstupu do Kolumbie třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Kolumbii“.

Náhled letenky z Vídně do Bogoty za 13 783 Kč
Z Vídně do Kolumbie: Bogota i Cartagena po téměř celý rok

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Vídeň (VIE)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)