Z Vídně do jihokorejského Soulu
8.5.2023

Z Vídně do jihokorejského Soulu

11 600

O této nabídce

Jižní Korea je země plná kontrastů, která vás určitě nadchne. S lákavou nabídkou nyní přichází aerolinka Saudia, která nabízí zpáteční letenky z Vídně do jihokorejského Soulu. Tyto letenky ulovíte po celý březen 2024 za 11 600 Kč, například od 5. do 18. března. Po cestě vás vždy čeká přestup na území Saúdské Arábie, a to na letišti v Džiddě (JED).

Skvělým benefitem této akce je to, že si s sebou můžete vzít odbavené zavazadlo do 23 kg. Dále v ceně letenky máte i příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 45 × 25 cm a osobní věc (klasicky laptop či kabelku). Během letu se můžete těšit na občerstvení a nealkoholické nápoje (alkoholické nápoje na palubě Saudie nečekejte).

Podmínky pro cestování

Cesty do Jižní Koreje

Pro cesty do Jižní Koreje již neplatí žádná covidová byrokracie. Pro vstup však potřebujete vstupní kartu, o kterou si zažádáte online na této stránce. Připravte si za něj 10 000 wonů (asi 160 Kč). Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus v Jižní Koreji“.

Při transitu v Saúdské Arábii máte nově nárok na bezplatné tranzitní vízum. Více informací naleznete v našem článku.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Jedinečná Jižní Korea

Hledáte unikátní destinaci? Hledáte místo, kterému podobné jinde na světě nenajdete? Navštivte Jižní Koreu. Je supermoderní zemí s velice odlišnými zvyky, koktejlem skleněných mrakodrapů a tradičních buddhistických chrámů mezi nimi. Zůstaňte alespoň na okamžik v Soulu, pod závojem futurismu. Zajeďte se podívat na velkolepý palácový komplex Gyeongbokgung, náleží mu půvabné zahrady a jeho krása vás ohromí. Vyzkoušejte si na několik dní a nocí populární templestay, kdy budete bydlet spolu s mnichy na prostých rohožích v buddhistickém chrámu a meditovat již od svítání. Nezapomeňte ani na nádhernou korejskou přírodu! Zvlášť v jarních měsících, kdy bělostný sníh roztává, je okouzlující. Růžové kvítky třešní promění tuto asijskou zem v říši divů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Soulu za 11 600 Kč
Z Vídně do jihokorejského Soulu

Bude se hodit

Letiště Džidda (JED)

Letiště Vídeň (VIE)

Saudia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)