Z Vídně do Indie na palubě Etihad Airways: Dillí, Bombaj i open-jaw
před dvěma dny

Z Vídně do Indie na palubě Etihad Airways: Dillí, Bombaj i open-jaw

10 611

O této nabídce

Rozmanitá země všech barev a chutí, vonící kořením – taková je Indie. A ty ji nyní můžeš ochutnat díky nabídce aerolinky Etihad Airways. Z Vídně si zaletíš do města Dillí za 10 611 Kč, pobřežní Bombaj navštívíš za 11 908 Kč. Obě města s open-jaw kombinaci s příletem do Dillí a odletem z Bombaje tě vyjdou na 11 355 Kč. S termíny si nemusíš dělat hlavu, neboť je jich k mání více než dost od září až do května příštího roku (mimo Vánoce). Po cestě z Vídně do Indie tě čeká jeden přestup v Abú Dhabí, který si můžeš vybrat i tak, že stihneš návštěvu města. Tak vzhůru do Dillí například v termínu od 1. do 13. října. 

Benevolentní zavazadlová politika dopravce ti umožní přepravu až 30 kg odbavených zavazadel. Na palubu si s sebou vezmeš kabinové zavazadlo o rozměrech do 50 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů se můžeš těšit na teplé občerstvení a nápoje zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ochutnej Indii

Jak popsat Indii? Asi nejlépe jejím oficiálním reklamním sloganem: „Incredible India”, což je v překladu „Neuvěřitelná Indie.” Všechno je tu možné. Na severu jsou Himálaje s osmitisícovými vrcholy, na pobřeží dlouhé písčité pláže, a ve zbytku země neuvěřitelně intenzivní kultura, která v tobě ještě dlouho zanechá dojem. Zaručujeme ti, že podobnou zemi jsi nikdy ještě neviděl. Indie je prostě jedinečná, je to jiná planeta.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie a přestup v Abú Dhabí

Pro vstup na indické území budeš potřebovat platné vízum. Vyřídíš si ho online na této stránce a pokud si nevíš rady, mrkni se na náš návod. Další informace najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Dillí za 10 611 Kč

Z Vídně do Indie na palubě Etihad Airways: Dillí, Bombaj i open-jaw


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr India)

Let zpátky

Vídeň - Díllí - Intl. - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Dillí (DEL)

Letiště Vídeň (VIE)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)