Z Vídně do Dubaje za skvělou cenu
17.3.2022

Z Vídně do Dubaje za skvělou cenu

1 233

O této nabídce

Maďarská aerolinka Wizz Air udělala drobnou změnu ve svém letovém řádu a dubnové rotace z Vídně na lince do Spojených arabských emirátů přesměrovala z Abú Dhabí do Dubaje. Start nové linky do hlavního města „Emirátů“ byl odložen až na květen. Během dubna si tedy stále můžete zaletět z Vídně do Dubaje a zpět za hodně sympatické ceny startující na 1 233 Kč, a to v případě prodlouženého víkendu na začátku měsíce (pátek – pondělí).

Před samotným nákupem letenek je dobré mít na paměti, že na letošní duben připadá postní měsíc ramadán. Touto skutečností nebudete v kosmopolitní Dubaji nijak extra dotčeni, přesto byste se v rámci sounáležitosti s věřícími měli vyvarovat konzumace jídla i pití (potažmo kouření) na veřejnosti během denních hodin. Restaurace však zůstávají otevřené a servírují jídlo jako obvykle.

Užitečné informace před cestou naleznete také v našem průvodci Spojenými arabskými emiráty.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Pro cestu do Spojených arabských emirátů si nově vystačíte s očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas). Alternativně lze stále k cestě do Perského zálivu využít negativní PCR test.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návrat domů

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Dubaje za 1 233 Kč

Z Vídně do Dubaje za skvělou cenu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)