Z Prahy na Srí Lanku během hlavní sezóny v akci Turkish Airlines
21.5.2024

Z Prahy na Srí Lanku během hlavní sezóny v akci Turkish Airlines

16 345

O této nabídce

Nabídka akčních letenek od aerolinky Turkish Airlines nekončí jen u Mexika (viz náš přechozí tip), ale na jejích křídlech poletíš i na druhý konec světa. Zpáteční letenky z Prahy na Srí Lanku, konkrétně do města Colomba (CMB) pořídíš za skvělou cenu 16 345 Kč. Navíc se jedná o lety v hlavní sezóně, tedy od listopadu až do března příštího roku. Tak si zaleť na plážemi, přírodou a slony například v termínu od 11. do 26. ledna. Po cestě tě čeká jeden přestup v tureckém Istanbulu (IST). 

Do podpalubí turecké aerolinky šoupneš odbavený bágl o celkové hmotnosti do 30 kg. S sebou na palubu si vezmeš klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během všech letů se můžeš těšit na teplé občerstvení a širokou nabídku nápojů.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za dobrodružstvím na Srí Lanku

Do batohu sbal hrnek, pár kaček, plavky, klobouk, připrav se, že samota tě na Srí Lance tížit nebude a vyraz! Ochutnat slavný Cejlonský čaj, prodrbat choboty místním kolosům. S davy nadšenců se vydrápat na Adamovu horu – mrknout na jeho stopu a dotknout se nebe! Na pláži Mirissa složit znavené tělo pod palmu a přidat se k 1 % lidí na zeměkouli, kteří kdy spatřili velrybu. Tuktukem nebo vlakem projíždět úchvatnou divočinou! V národním parku Yala zahlédnout plaché levharty. A cestou zpět si do zaprášeného, Srí Lankou vonícího, báglu vhodit alespoň jednoho malého Buddhu na památku a taky pro štěstí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Projeď celou Srí Lanku po vlastní ose a k tomu se ti samozřejmě bude hodit půjčená kára. Jedna na tebe čeká v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 1 449 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta na Srí Lanku

Novinkou od letošního dubna je, že čeští turisté nemusí mít platné vízum, vystačíš pouze s elektronickým povolením ETA. Více se dočteš v našem průvodci a také v našem magazínu Záletník, kde jsme o změně informovali.

Náhled letenky z Prahy na Srí Lanku za 16 345 Kč
Z Prahy na Srí Lanku během hlavní sezóny v akci Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Colombo (CMB)

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)