Mexiko: z Prahy do Mexico City s Turkish Airlines
21.5.2024

Mexiko: z Prahy do Mexico City s Turkish Airlines

14 306

O této nabídce

Buenos días, amigos! Dnes zamíříme do střední Ameriky, konkrétně do temperamentního Mexika, navíc se skvělou aerolinkou Turkish Airlines. Díky ní pořídíš zpáteční letenky z Prahy do hlavního města Mexico City za supr čupr cenu 14 306 Kč. Termínů je dostupných více než dost od listopadu do března příštího roku (s výjimkou Vánoc a Nového roku). Vydej se za vulkány a přírodou například v termínu od 25. listopadu do 9. prosince. Po cestě tě v obou směrech čeká jeden pohodový přestup v tureckém Istanbulu (IST).

Velmi vstřícná zavazadlová politika dopravce ti umožní vzít si s sebou hned 2 odbavené bágly do 23 kg. Na palubu turecké aerolinky si vezmeš také klasické kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Let ti zpříjemní také teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podlehni kouzlu Mexika

Nech svá těla se svobodně rozvlnit do latinskoamerických rytmů, temperament a živost Mexika tě polapí. Historie, tak moc pestré barvy, pálivá ale lahodná chuť místních pokrmů, panenská příroda, nekončící pláže, azurové moře, ruiny a pralesy. Ač Mexiko nejspíš máš z filmů spjaté s drogovými kartely a vysokou kriminalitou, věř, že tě překvapí. Navštiv za brzkého rána, když se zpěv ptáčků teprve probouzí a z temně zelených deštných lesů stoupá pára, úchvatný komplex mayských pyramid Palenque. Prohlédni si z výšky kaňony Barrancas del Cobre, pohled dolů z vlaku ti podlomí kolena. Stůj v úžasu před masivními vodopády Cascada de Tamul. Projdi se městem Puebla, kachličkové domy dodávají pocit naprostého venkova. A všude voní tortilly a nachos a šťavnaté guacamole, do toho omamná chuť tequily a muži v sombrérech… Všichni jsou už v Mexiku, Buenos Días tak taky jdi!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si na letišti pořádnou káru a vydej se na trip po Mexiku. Před odletem se mrkni do naší autopůjčovny, kde tě vyjde od 537 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Pro cestu do Mexika ti bude stačit platný pas, další dokumenty nejsou potřeba. Více informací najdeš na naší stránce. 

Náhled letenky z Prahy do Mexico City za 14 306 Kč
Mexiko: z Prahy do Mexico City s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)