Z Prahy na Mauricius s Turkish Airlines
19.5.2022

Z Prahy na Mauricius s Turkish Airlines

12 647

O této nabídce

V aktuální promo akci letecké společnosti Turkish Airlines pořídíte kromě levných letenek na populární ostrov Bali nebo do nově otevřeného Vietnamu také pěkné letenky za exotický ostrov Mauricius. Zpáteční letenky z Prahy v podzimních termínech (od října do prosince) vás vyjdou na krásnou cenu 12 647 Kč! Tarif navíc obsahuje hned 2 ks odbavených zavazadel, tudíž se při balení rozhodně nemusíte uskromňovat. Routing do cílové destinace i zpět zahrnuje vždy jeden přestup v Istanbulu – v některých případech je zastávka delší, takže se nabízí vyrazit do turecké metropole a výlet si tak zpestřit.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Do podzimních a zimních měsíců se ještě může leccos změnit, doufejme, že snad už jen k lepšímu. Proto berte aktuální podmínky vstupu s rezervou.

Před cestou na Mauricius důrazně doporučujeme disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), díky němuž se vyhnete karanténě. Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 12 647 Kč

Z Prahy na Mauricius s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)