Z Prahy na oblíbený ostrov Bali s Turkish Airlines
17.5.2022

Z Prahy na oblíbený ostrov Bali s Turkish Airlines

13 980

O této nabídce

V posledních týdnech se postupně uvolňují také podmínky pro cestování do jihovýchodní Asie, vč. Indonésie. Nicméně s atraktivním letenkami se zatím tzv. „pytel rozhodně neroztrhl“. Dnes tu ovšem máme po dlouhé době velmi zajímavou promo akci týkající se letenek na Bali. Stojí za ni aerolinka Turkish Airlines, která nabízí zpáteční letenky z Prahy na tento populární indonéský ostrov za sympatickou cenu 13 980 Kč. Základní cena navíc obsahuje i odbavené zavazadlo se štědrým limitem 30 kg. Termíny jsou dostupné v podzimních a zimních měsících.

Nejlevnější letenky pořídíte v následující kombinaci: cesta na Bali = jeden přestup v Istanbulu & cesta zpět domů =  dva přestupy (první v Jakartě a druhý opět v Istanbulu). Za drobný příplatek (cca 500 Kč) ale můžete mít i hladší routing pouze s jedním přestupem v Istanbulu v rámci obou směrů. Všechny dostupné terminy právě v této kombinaci naleznete shrnuté v našem kalendáři.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie

Do podzimních a zimních měsíců se ještě může leccos změnit, doufejme, že snad už jen k lepšímu. Proto berte aktuální podmínky vstupu s rezervou.

V případě cesty do Indonésie musí v současné době cestovatelé předložit očkovací certifikát (viz Evropský COVID pas) + negativní test. Mezi další podmínky vstupu se řadí cestovní pojištění a stažení lokální aplikace. Turistické lze získat po příletu přímo na letišti.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indonésii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz na Bali

Říkají, že Bali je ráj! Ale nečekejte bílé pláže lemované palmami! Čekejte nejmilejší lidi na světě, kteří nikam nespěchají, nepřestávají se usmívat a svou náturou vás brzy nakazí. Čekejte, obrovskou chuť surfovat, stejně jako se potápět, protože obojí tu patří k nejkrásnějším na světě. Čekejte silnice přeplněné skútry, ze kterých ale nikdo nekřičí, že jezdíte jak ponocní. Čekejte nejromantičtější východ slunce ze sopky Batur, opice, které vás okradou rychleji než čeští kapsáři, úžasné chrámy, vysoké vodopády, skvělé jídlo, Bintang – pivo, co vás zchladí, psy, válející se všude a především pocit absolutní spokojenosti, který vás ujistí, že se právě nacházíte v ráji!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Bali za 13 980 Kč

Z Prahy na oblíbený ostrov Bali s Turkish Airlines


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)