Z Prahy do Vietnamu bez jakýchkoliv omezení
16.5.2022

Z Prahy do Vietnamu bez jakýchkoliv omezení

12 991

O této nabídce

Skvělé zprávy přiletěly z Vietnamu, který v neděli oficiálně zrušil povinnost předkládat před cestou do země negativní test, což byla poslední „COVIDová podmínka vstupu“. Od nynějška se do této nádherné země opět cestujete jako před pandemií. Takovouto novinku by se hodilo podpořit i levnými letenkami do Vietnamu a ty vám právě teď servírujeme.

S pěknou promo akcí vyrukovaly Turkish Airlines, které nabízejí podzimní letenky z Prahy do Vietnamu za 12 991 Kč. Vybírat si přitom můžete z cílové destinace na severu země v podobě hlavního města Hanoj nebo naopak z metropole jižního Vietnamu, Ho Či Minova města. Případně nic nebrání tomu zkombinovat obě destinace a zakoupit si tzv. „open jaw“ letenky. Letecká společnost Turkish Airlines je navíc známá svou štědrou zavazadlovou politikou a tak i tento tarif obsahuje dokonce 2 ks odbavených zavazadel s limitem 23 kg.

Podmínky pro cestování

Cesta na Vietnamu

Vietnam od 15. května 2022 zrušil povinnost předkládat před cestou do země negativní test! Cestování do Vietnamu je tedy opět „jako dřív“, tj. bez žádných „COVID pravidel“. Nezapomeňte ale na turistické vízum a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Vietnamu?

Vietnam je základním cestovatelským pilířem a každý z nás musí spatřit úchvatnou zátoku Halong Bay – jeden ze sedmi přírodních divů světa, a z ní nad hladinu vystupujících 1600 vápencových ostrovů, cestou se na Opičím ostrově nechat pokousat makaky, v Sapě 1600 metrů nad mořem obklopen rýžovými poli sezobnout delikatesy z nejzdravější a nejchutnější kuchyně světa. V Hanoji krom obří sochy Lenina navštívit Ho Či Min mauzoleum s nabalzamovaným vůdcem a silné zážitky pak vstřebat relaxem s vyhlášenou rýžovou zmrzlinou či nejlevnějším pivem na planetě (z 50 % také z rýže) u Jezera navráceného meče. Zkrátka – uvidíte Vietnam a propadnete cestování nadobro!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Ho Či Minova města za 12 991 Kč

Z Prahy do Vietnamu bez jakýchkoliv omezení


Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)