Z Prahy na Mallorcu – přímé lety v dubnu a květnu
12.3.2024

Z Prahy na Mallorcu – přímé lety v dubnu a květnu

1 910

O této nabídce

V rámci současné akce letecké společnosti Eurowings můžete v její nabídce ulovit levné letenky také na několika linkách z Prahy. Včera jsme vám přinesli tip na letenky do řeckých Athén za 2 500 Kč a britského Birmingham za 2 038 Kč. Dnes pokračujeme španělským ostrov Mallorca. Vydejte se na největší z Baleárských ostrovů během jarních měsíců. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Palmy de Mallorca (PMI) na přímých letech pořídíte od 1 910 Kč. Nejlevnější letenky na vás čekají v termínu od 7. do 12. dubna.

Veškeré informace o letišti v Palmě de Mallorca (PMI), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste prozkoumali všechna krásná zákoutí Mallorcy, bude se vám zajisté hodit vlastní auťák. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti a nenechte nic náhodě. Během jarních měsíců vás pronájem malého vozu vyjde na cca 600 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 1 910 Kč

Z Prahy na Mallorcu – přímé lety v dubnu a květnu


Bude se hodit

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)