Z Prahy do Birminghamu na jarní prodloužené víkendy
11.3.2024

Z Prahy do Birminghamu na jarní prodloužené víkendy

2 038

O této nabídce

Z nabídky zlevněných letenek v rezervačním systému aerolinky Eurowings dnes vylovíme více než jen akční letenky z Prahy do Athén za 2 500 Kč. Další sympatická nabídka vybízí k plánování jarních prodloužených víkendů na Britských ostrovech. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Birminghamu (BHX) totiž pořídíte v květnových termínech za 2 038 Kč. Odlety z ČR jsou naplánovány na páteční časné odpoledne a návraty domů na pondělí podvečer. O pár stovek dráže lze do Birminghamu letět také na dubnové víkendy. Zpáteční letenky v červnu pak vyjdou na 3 tisíce Kč.

Veškeré informace o letišti Birminghamu (BHX), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Birminghamu za 2 038 Kč

Z Prahy do Birminghamu na jarní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Birmingham (BHX)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)