Přímé lety z Prahy do Athén v jarních termínech
11.3.2024

Přímé lety z Prahy do Athén v jarních termínech

2 500

O této nabídce

Zlevněné letenky do řeckých Athén aktuálně ulovíte v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Eurowings. Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do hlavního města Řecka (ATH) na vás čekají od 2 500 Kč. Za danou cenu je dostupný termín od 31. března do 4. dubna, kdy k cestě využijete Velikonoční svátky (neděle a pondělí). Na další termíny, kratší i delší – aerolinka na trase létá 2× týdně (čtvrtky a neděle), během dubna pořídíte letenky v rozmezí od 3 do 4 tisíc Kč, což je stále sympatická cena – nižší než je dlouhodobý průměr na lince z Prahy do Athén.

Veškeré informace o letišti Athénách (ATH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na pár dnů z Prahy do Athén

Návštěva Athén? Skvělá volba! Ať se tu vydáte kamkoliv, pokaždé se vám do cesty připlete něco extra! Nejvýznamnější překážkou bezpochyby bude nejslavnější Akropole světa spolu s Parthenónem fascinující svou krásou ve dne i v noci, kdy celá září. Neobcházejte ani archeologické muzeum, které vás příjemně zchladí a nabídne úžasnou sbírku šperků, keramiky, bronzových výrobků a dalších, nad níž bdí sochy Poseidona, Athény či Afrodity. Narazíte na nejstarší středověké divadlo pojmenované podle Dionýse. Nevyhnete se tavernám s úžasnými řeckými dobrotami a bez obav můžete nastoupit do místního metra i tramvaje, které vás za euro odvezou z tepajícího města až na poklidnou pláž!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Athén za 2 500 Kč

Přímé lety z Prahy do Athén v jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Athény (ATH)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)