Z Prahy na Kypr po celý květen
19.4.2023

Z Prahy na Kypr po celý květen

od 1 502

O této nabídce

Přemýšlíte, kam uletět chladnějšímu jarnímu počasí? Aerolinka Wizz Air přichází s řešením, a to s levnými letenkami z Prahy na Kypr – konkrétně do Larnaky. Cena letenek začíná na 1 502 Kč od 20. do 23. května. Dalším zajímavým termínem je odlet 2. a návrat 9. května, kdy využijete volného pondělí. Zaletět si na Kypr můžete během celého května – na pár dní (prodloužené víkendy) i na celý týden.

Na nejnižší ceny letenek klasicky dosáhnou členové Wizz Discount Clubu. Pokud cestujete ve dvou nebo plánujete s Wizz Airem létat častěji, doporučujeme si toto členství zakoupit.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Příruční zavazadlo si budete muset zakoupit v rámci služby Wizz Priority, jejíž ceny začínají na 1 040 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vyjde od 895 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ostrov s bohatou historií ležící ve Středozemním moři

Jednoho dne, jak legendy povídají, se v mořské pěně nedaleko ostrova Kypr zrodila řecká bohyně lásky a krásy Afrodité. Povstala z vln a na lastuře byla nesena větrem až na obnažený břeh. Půvabná bohyně započala odívat zemi kvítím a naplňovat všechny tvory rozkoší. Ať už je legenda pravdivá anebo není, tento středomořský ostrov oslavuje Afroditinu krásu a celý sladce voní, jeho háje vás učarují. Smočte svá těla v tyrkysové vodě, kochejte se skalistými scenériemi. Žasněte nad historickým bohatstvím města Pafos a úchvatnými ruinami v Amathusu. Potěšte své chuťové pohárky místními pokrmy a omamte rozum pálenkou z hroznů zvanou zivania.

Podmínky pro cestování

Cesty na Kypr

Pro cesty na Kypr již nepotřebujete očkování, testy ani certifikáty. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Kypr (do Larnaky) za 1 502 Kč
Z Prahy na Kypr po celý květen

Bude se hodit

Letiště Larnaka (LCA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)