Z Prahy na exotický ostrov Madagaskar se zastávkou v Itálii
24.5.2022

Z Prahy na exotický ostrov Madagaskar se zastávkou v Itálii

12 021

O této nabídce

Připravili jsme si pro vás další vypečenou letenkovou skládačku. Tentokráte s cílem na exotickém africkém ostrově Madagaskar, kam se to akčními letenkami dvakrát nehemží. Základem budiž promo tarif letecké společnosti Air France, která nabízí zpáteční letenky z italských měst (Benátky a Boloňa) na Madagaskar (do hlavního města Antananarivo) za parádní cenu 11 019 Kč! A to dokonce v tarifu „Standard“, tj. včetně odbaveného zavazadla. Cestou z Itálie na Madagaskar vás čeká jeden přestup v Paříži v rámci obou směrů. V některých případech se jedná o celodenní zastávku (bez nutnosti nocovat), která celou cestovatelskou kombinaci ještě zatraktivní.

Přískoky do obou potenciálních míst odletu pořídíte snadno u nízkonákladových aerolinek Ryanair (Boloňa nebo sekundární benátské letiště Treviso) či Wizz Air (Benátky) za pár stokorun. My jsme v příkladovém termínu zvolili přískoky do italského regionu Emilia-Romagna (Boloňa), kde jsme si před cestou do Afriky naplánovali dvoudenní zastávku. Celková cena letenkové kombinace po ose Praha–Boloňa–Madagaskar a zpět (navíc s celodenní zastávkou v Paříži na zpáteční cestě) vás v tomto příkladovém termínu vyjde na krásnou cenu 12 021 Kč.

Podmínky pro cestování

Vstupní podmínky na Madagaskar

Přes cestou na Madagaskar je nutné disponovat negativním PCR testem. Do časového okna (ne starší 72 hodin před odletem) se vejdete, i když test podstoupíte ještě těsně před odletem z Prahy. Případně se můžete nechat otestovat v Itálii. Turistická víza i kontrolní AG test si vybavíte po příletu na letiště Ivato na Madagaskaru.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Přestupy v Itálii

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Madagaskar

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpořte tenhle přírodní ráj a vydejte se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masívy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo vám otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Boloni za 1 002 Kč
Z Prahy na exotický ostrov Madagaskar se zastávkou v Itálii

Náhled letenky z Boloni na Madagaskar za 11 019 Kč

Z Prahy na exotický ostrov Madagaskar se zastávkou v Itálii


Bude se hodit

Letiště Paříž – Charles de Gaulle (CDG)

Letiště Praha (PRG)

Air France

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)