Z Prahy do západní Austrálie: podzimní letenky do Perthu
6.5.2024

Z Prahy do západní Austrálie: podzimní letenky do Perthu

22 994

O této nabídce

Naplánuj si podzimní, tedy vlastně „jarní“ výlet k protinožcům do daleké Austrálie. V nabídce Turkish Airlines aktuálně ulovíš zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Perthu (PER) ležícího v západní Austrálie za 22 994 Kč. Vybírat můžeš z termínů během října a listopadu, tedy po čas australského jara, které jsme pro speciálně pro tebe seřadili do přehledného kalendáře. Routing v obou směrech zahrnuje dva klidné přestupy – první v Istanbulu (IST) a druhý v Kuala Lumpur (KUL). Právě segmenty mezi Malajsií a Austrálií bude operovat partnerská letecká společnost v podobě Malaysia Airlines. Základní tarif „Promotional“ tě opravňuje k bezplatné přepravě odbaveného zavazadla s max. hmotností až 30 kg. Samozřejmostí jsou také dva příručáky (klasický + osobní věc).

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem pro zdolávání dlouhých vzdáleností v Austrálie bude vlastní kára. Nepodceň situaci a vyber si svůj preferovaný vůz již v návaznosti na nákup letenek přímo v naší autopůjčovně. V případě dvoutýdenního pronájmu tě…

Podmínky pro cestování

Cesta do Austrálie

Před cestou do Austrálie si nezapomeň vyřídit eVisitor vízum. Přesné pokyny k vyplnění online formuláře najdeš v našem návodu.

Náhled letenky z Prahy do Perthu za  22 994 Kč

Z Prahy do západní Austrálie: podzimní letenky do Perthu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Australia [Western Australia])

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Perth - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)