Z Prahy do Říma nejen na zimní prodloužené víkendy
13.11.2023

Z Prahy do Říma nejen na zimní prodloužené víkendy

760

O této nabídce

Vánoce se nezadržitelně blíží, je tedy nejvyšší čas přemýšlet nad perfektním dárkem. Tím může být zajisté i letenka do hlavního města Itálie, které by měl navštívit každý cestovatel. Letenky z Prahy do Říma ulovíte u aerolinky Wizz Air, a to nejen na zimní prodloužené víkendy. Termíny po celý leden a únor pořídíte za 760 Kč. Zaleťte si do kouzelného Říma například od 25. do 28. ledna.

Cena platí pro členy Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si nepatrně připlatí. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o maximálních rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 220 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 vás vyjde od 1 020 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Prodloužený víkend v Římě nikdy nezklame

Všechny cesty vedou do Říma a tak by tam alespoň jednou za život měla vést i ta vaše! Vůně jeho jídla se line do dálek a i víno tam z nějakého důvodu chutná lépe, než kdekoliv jinde. A pak ta omračující historie, neskutečné umělecké bohatství a otevřenost Italů, kouzlo malebných uliček a pohled na dechberoucí Koloseum. To všechno a ještě mnohem víc dělá Řím Římem. Navštivte Forum Romanum, někdejší centrum náboženství, obchodu i politiky a kochejte se skvostnou fontánou Di Trevi. Nezapomeňte ani na Vatikán a staňte v úžasu nad baziliku svatého Petra, odkud se hlásá “Habemus Papam” – “Máme papeže”.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Říma a celé Itálie se již podíváte zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 760 Kč
Z Prahy do Říma nejen na zimní prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)