Z Prahy do Říma na zimní prodloužené víkendy
13.10.2023

Z Prahy do Říma na zimní prodloužené víkendy

760

O této nabídce

Věčné město by měl navštívit každý. Ty, kteří ještě tuto příjemnou povinnost nesplnili, dnes potěšíme naším tipem. Aerolinka Wizz Air nabízí zpáteční letenky z Prahy do Říma, které ulovíte za super cenu 760 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň jednou, členství se vám vyplatí již při první zpáteční letence. Termínů je k mání více než dost po celý leden a únor, zejména na prodloužené víkendy. Co třeba od 18. do 21. ledna? 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm zdarma. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 1 170 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde na příplatek od 590 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Prodloužené víkendy v Římě

Je kolébkou evropské kultury a civilizace, a ještě k tomu tak nádherný a majestátní. Řím prostě nesmí chybět na bucket listu žádného cestovatele. Fontány zdobené krásnými sochami se tam střídají s uměním proslulého Michelangela, co třeba takové fresky Sixtinské kaple! A vlastně celý Vatikán, sídlo papeže, je jako z pohádky. Toulejte se uličkami a nechte se opálit horkým italským sluncem. Zastavte na výborné jídlo, vůně špaget “alla carbonara” sypaných jemňoučkým pecorinem vás nenechá dlouho otálet. A pokud by vás to náhodou v Římě už nebavilo (jakkoliv nemožné nám to připadá), je to jen kousíček do města Tivoli nebo na pláž Lido di Ostia.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Do Itálie se cestovatelé podívají zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Říma za 760 Kč
Z Prahy do Říma na zimní prodloužené víkendy

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Řím Fiumicino (FCO)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)