Z Prahy do neobjeveného Íránu: akční letenky do Teheránu
28.4.2023

Z Prahy do neobjeveného Íránu: akční letenky do Teheránu

4 743

O této nabídce

V aktuální pěkné promo akci turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines ulovíte letenky také do destinace, kam se to akčními nabídkami příliš nehemží – do Íránu. Nádherná země s masmediálně negativně zkresleným obrazem učaruje ale každému cestovateli, který se do Teheránu vydá. To vám můžeme garantovat! Využijte proto aktuální nabídky levných letenek z Prahy do Íránu a naplánujte si výlet do Teheránu díky zpátečním letenkám za 4 743 Kč.

Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu příručního zavazadla s hmotnostním limitem 8 kg. Potřebujete-li cestovat s odbaveným zavazadlem (á 20 kg), zakupte si letenky rovnou ve vyšším tarifu „Essentials“. Cestou do cílové destinace i zpět do Evropy vás vždy čeká jeden klidný přestup v Istanbulu (SAW). A co termíny? Ty jsou dostupné od listopadu letošního roku až do března toho nadcházejícího, inspirujte se níže.

Kromě letenek z Prahy do Íránu se promo akce vztahuje také na odlety z dalších letišť blízkých hranicích ČR. Z Vídně (VIE) a Mnichova (MUC) pořídíte letenky za analogické ceny jako v případě odletů z Prahy.

Podmínky pro cestování

Cesta do Íránu

Před cestou do Íránu je stále nutné disponovat očkovacím certifikátem nebo negativním PCR testem. Kromě toho platí standardní povinnost vlastnit turistické vízum. Kompletní informace i užitečné odkazy (vízum online) naleznete na naší stránce „Koronavirus v Íránu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za krásami Persie, do Íránu

Terorismus, nebezpečná země zlodějů a vrahů… anebo země nesmírně vřelých lidí a krásných pouští, země nezapomenutelných západů slunce barvících celé širé nebe do oranžova, památky a tradiční kuchyně pestrých barev i chutí? Je jen a jen na vás, jakou tvář Íranu chcete poznat a pochopit. Vydejte se do pouště Kaluts Dasht-e Lut. Obdivujte pískovcové skulptury tvarované závějemi větru, přespěte uprostřed té písečné prázdnoty – jen nezapomeňte, že po setmění má teplota tendenci padat k nule. Navštivte svatyni Aramgah-e Shah-e v Širázu, její zrcátková výzdoba vám svými ornamenty, leskem a třpytem naprosto vyrazí dech. Neopomeňte ani hlavní město Teherán a jeho laskavost i chaos. Na Írán už nikdy nezapomenete.

Náhled letenky z Prahy do Teheránu za 4 743 Kč

Z Prahy do neobjeveného Íránu: akční letenky do Teheránu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)