Z Prahy do Neapole v letních termínech
29.4.2023

Z Prahy do Neapole v letních termínech

od 940

O této nabídce

Využijte aktuálně zlevněných letenek z Prahy do Neapole v hlavní letní sezoně! Zpáteční letenky na přímých letech mezi Českou republikou a italskou Kampánií ulovíte v rezervačním systému aerolinky od 940 Kč (což je tradičně cena, na niž dosáhnou členové WDC – pro ostatní cestovatele začínají ceny na 1 414 Kč). Lety bude operovat nová dceřiná společnost maďarského dopravce, Wizz Air Malta (IATA kód „W4“). V cenových hladinách do 2 tisíc Kč je přitom dostupné poměrně pestré množství termínů v červnu, červenci (nejlevnější termín -> 15. – 20. 7.) i na začátku srpna. Levnější letenky do Neapole v letošní letní sezoně bohužel neočekáváme. Plánujete-li tedy letní výlet na jih Apeninského poloostrova, rozhodně tuto možnost nyní zvažte.

Jak se z letiště v Neapoli (NAP) dostat do centra města nebo rovnou do některého z letovisek na Amalfinském pobřeží vám prozradí náš užitečný průvodce.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Neapol se vám dostane pod kůži

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 940 Kč

Z Prahy do Neapole v letních termínech


Bude se hodit

Letiště Neapol (NAP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)