Z Prahy do Maroka: Marrákeš na podzim a v zimě
29.5.2023

Z Prahy do Maroka: Marrákeš na podzim a v zimě

3 035

O této nabídce

Akční prázdninové letenky z Prahy na Sardinii nejsou dnešním jediným tipem, který vylovíme z nabídky německého dopravce Lufthansa. Na jeho křídlech se můžete za parádní cenu vydat také na sever Afriky, do Maroka. Zpáteční letenky z Prahy do Marrákeše ulovíte v rezervačním systému aerolinky za 3 035 Kč! Za uvedenou cenu jsou dostupné termíny během listopadu letošního roku, vč. cesty přes státní svátek, a poté v prvním kvartálu kalendářního roku 2024.

Základní tarif „Economy Light“ obsahuje přepravuje příručního zavazadla s max. hmotností 8 kg. Cestou z Prahy do Maroka i zpět vás čeká jeden přestup v Mnichově (MUC).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Cestování do Maroka je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

V Maroku se vlastní kára stane nezanedbatelným pomocníkem při cestování. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Orientačně se ceny pronájmu malého vozu pohybují kolem 2 500 – 3 000 Kč / týden.

Náhled letenky z Prahy do Marrákeše za 3 035 Kč

Z Prahy do Maroka: Marrákeš na podzim a v zimě


Bude se hodit

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)