Z Prahy do Los Angeles či Miami s odbaveným báglem
11.5.2023

Z Prahy do Los Angeles či Miami s odbaveným báglem

10 763

O této nabídce

Dnešní půlnocí končí povinnost prokazovat se očkovacím certifikátem při vstupu na území USA a jak lépe oslavit toho dlouho očekávané rozvolnění, než koupí letenky právě do Améru. Aerolinka Turkish Airlines nabízí zpáteční letenky z Prahy do Los Angeles či do Miami s jedním přestupem v Istanbulu (IST), a to od ledna do března příštího roku. Do Los Angeles si zaletíte za 10 763 Kč, například v termínu od 3. do 16. února 2024, letenky do Miami ulovíte za 12 471 Kč. 

V ceně letenky do obou destinací máte 2 odbavená zavazadla (do 23 kg/ks), příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc. Během letů bude podáváno teplé jídlo, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Dlouho očekávané rozvolnění konečně přišlo. Od zítřka (tj. 12. 5. 2023) se již nemusíte prokazovat očkovacím certifikátem při vstupu na území USA. Více informací naleznete v našem článku „Koronavirus v USA“.

Nezapomeňte si však udělat elektronickou registraci ESTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Hvězdné Los Angeles

Splňte si své sny a dotkněte se hvězd! Už nikdy jim nebudete blíž než v Los Angeles! Je libo svézt se po slavné Mulholland Drive, odkud L.A. uvidíte jako na dlani? Z Griffithovy observatoře pozorovat v západu slunce lesknoucí se nápis Hollywood? Zanechat prachovou stopu na chodníku slávy hned vedle Sinatry nebo Tarantina? Vyfotit se Brucem Lee v čínské čtvrti? Utratit „nechutnou sumu peněz“ na Rodeo Drive? Vydat se Santa Monicou po pobřeží k Muscle Beach, kde se ráno protahuje Arnold Schwarzenegger? Nikdy nevyhasnou vaše vzpomínky na město andělů, ani v okamžiku, že tu nepotkáte jedinou z pozemských hvězd!

Živé Miami

Mi ami(go) – tenhle název určitě nevznikl náhodou. Nejen, že se v Miami kromě angličtiny všude domluvíte španělsky, ale i proto, že Miami se stane vaším opravdovým přítelem. Navštivte Wynwood a nechte se okouzlit místními streetovými umělci a jejich obřími graffiti. Centrum města si prohlédněte z nadzemky, která tu pendluje zcela zdarma, ale pozor – na Miami Beach vás bohužel neodveze! Tam se za nočním životem sjíždějí lidé z celé Floridy, tak si ji nenechte ujít! Únavu pak lze zahnat na basketbalovém zápase domácích Heat, jehož atmosféra dostane i zapřisáhlé sportovní „nefanoušky“. Váš nový přítel je zkrátka pěkné kvítko!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Kalifornii i Floridu nejlépe prozkoumáte pomocí půjčeného auta. Ideální auto pro vaši dovolenou v USA si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu.

Náhled letenky z Prahy do Los Angeles za 10 763 Kč
Z Prahy do Los Angeles či Miami s odbaveným báglem

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Miami (MIA)

Letiště Los Angeles (LAX)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)