Z Prahy do Litvy: hlavní město Vilnius i přímořská Palanga
31.10.2023

Z Prahy do Litvy: hlavní město Vilnius i přímořská Palanga

1 645

O této nabídce

Když promo o letecké společnosti Air Baltic, tak pořádné! Opomenout proto nesmíme ani akční letenky do Litvy! V případě této pobaltské země se můžete vydat do dvou destinací: hlavního města Vilniusu (VNO a přímořského lázeňského města Palanga (PLQ). Zpáteční letenky s odletem z Prahy (PRG) v obou případech ulovíte za parádní cenu 1 645 Kč! Na výběr navíc máte z velkého množství termínů od ledna až do září příštího roku, a to včetně letních prázdnin či prodloužených víkendů. Tradičně sesumírované je naleznete v našich kalendářích níže. Základní tarif „Green“ navíc obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí! Cestou tam i zpět vás vždy čeká jeden přestup v lotyšské Rize (RIX).

Veškeré informace o letišti v Vilnius (VNO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Další akce z dílny Air Baltic:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Byť je Litva rozlohou nevelká, poznávání jejích krás vám výrazně usnadní vlastní auťák! Podívejte se na nabídku dostupných vozidel do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě!

Podmínky pro cestování

Cesta do Litvy

Cestování do Litvy je „jako dřív“ = bez jakékoliv „COVID byrokracie“ (žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře). Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Litvě“.

Náhled letenky z Prahy do Vilniusu za 1 645 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Vilnius (VNO)

Letiště Praha (PRG)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)