Z Prahy do Finska: Helsinky, Tampere či Turku za skvělé ceny po celý rok 2024
31.10.2023

Z Prahy do Finska: Helsinky, Tampere či Turku za skvělé ceny po celý rok 2024

1 668

O této nabídce

Prakticky po roce přichází pobaltská letecká společnost Air Baltic s parádní promo akcí, v jejímž rámci ulovíte akční letenky do mnoha destinací v její sítí. My dnes vykopáváme tipem na akční letenky z Prahy do Finska.

Poletíte do hlavního města, Helsinek (HEL), nebo snad máte políčeno na Tampere (TMP) či Turku (TKU)? Žádný problém, zpáteční letenky z Prahy za 1 668 Kč pořídíte do kompletní zmíněné trojice finských měst. Vybírat navíc můžete z obrovského množství termínů od ledna až do září příštího roku (viz naše přehledné kalendáře níže). A to včetně letních prázdnin nebo prodloužených víkendů. Doporučujeme však s nákupem zlevněných letenek příliš neotálet, neboť loňské zkušenost signalizuje rychlé prořídnutí nabídky… Základní tarif „Green“ navíc obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí! Cestou tam i zpět vás vždy čeká jeden přestup v lotyšské Rize (RIX).

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cestování do Finska

Cestování do Finska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Finsko“.

Náhled letenky z Prahy do Helsinek za 1 668 Kč

Z Prahy do Finska: Helsinky, Tampere či Turku za skvělé ceny po celý rok 2024


Bude se hodit

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště Praha (PRG)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)