Z Prahy do Estonska: akční letenky do Tallinnu po celý příští rok
31.10.2023

Z Prahy do Estonska: akční letenky do Tallinnu po celý příští rok

1 668

O této nabídce

Dnes odstartovala velká promo akce letecké společnosti Air Baltic! Kromě levných letenek z Prahy do Finka za 1 668 Kč v jejím rámci ulovíte také akční letenky do nedalekého Estonska! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Tallinnu (TLL) na vás čekají za mimořádně skvělou cenu 1 668 Kč, přičemž na takovou částku se během celého roku u jiného dopravce a odletu z Prahy prakticky nemáte šanci dostat! Na výběr navíc máte z velkého množství termínů od ledna až do září příštího roku, a to včetně letních prázdnin či prodloužených víkendů. Tradičně sesumírované je naleznete v našich kalendářích níže. Základní tarif „Green“ navíc obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí! Cestou tam i zpět vás vždy čeká jeden přestup v lotyšské Rize (RIX).

Náš tip: Nakombinujte si open-jaw letenky s příletem do Helsinek a odletem z Tallinnu (mezi oběma městy svezete trajektem). Na zpáteční cestě si poté natáhněte layover v Rize na nejdelší možný (cca 20 hodin) a rázem máte suprový výlet 3v1!

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Byť je Estonsko rozlohou nevelké, jeho poznávání vám výrazně usnadní vlastní auťák! Podívejte se na nabídku dostupných vozidel do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě!

Podmínky pro cestování

Cestování do Estonska

Cestování do Estonska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Estonsku“.

Náhled letenky z Prahy do Estonska za 1 668 Kč

Z Prahy do Estonska: akční letenky do Tallinnu po celý příští rok

Náhled letenky z Prahy do do Helsinek a návratem z Tallinnu přes Rigu za 1 899 Kč

Z Prahy do Estonska: akční letenky do Tallinnu po celý příští rok


Bude se hodit

Letiště Tallinn (TLL)

Letiště Praha (PRG)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)