Z Prahy do Lotyšska: Riga za lákavé ceny po celý rok 2024
31.10.2023

Z Prahy do Lotyšska: Riga za lákavé ceny po celý rok 2024

1 645

O této nabídce

Pokračujeme v představování dnešního menu servírovaného aerolinkou Air Baltic! Ta z Prahy provozuje celoroční přímé spojení do lotyšského hlavního města, což je zároveň také další destinace, do níž je nyní možné ulovit zlevněné letenky. Což o to, na rozdíl od ostatních destinací dostupných v této akci, je do Rigy možné pořídit zajímavé letenky relativně často díky konkurenčnímu Ryanairu. Devízou dnešní promo akce na letenky do Lotyšska je ale zejména počet termínů – vždyť letět do Pobaltí můžete skoro každý den (na prodloužené víkendy, přes velikonoční svátky, o letních prázdninách). A taky zavazadlová politika – základní tarif „Green“ totiž obsahuje přepravu dvou kusů příručních zavazadel, což se u mnoha nízkonákladových dopravců dnes již nevidí! Zpáteční letenky z Prahy (PRG) do Rigy (RIX)v rámci této akce ulovíte za 1 645 Kč!

Veškeré informace o letišti v Rize (RIX), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

Další akce z dílny Air Baltic:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejsnazší formou, jak poznat celé Lotyšsko, je půjčení vlastního auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. Cena pronájmu malého vozidla vyjde během letní sezony na cca 900 Kč / den. Mimo letní prázdniny bude půjčení auta samozřejmě ještě levnější.

Podmínky pro cestování

Cesta do Lotyšska

Cestování do Lotyšska je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Lotyšsku“.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 1 645 Kč


Bude se hodit

Letiště Riga (RIX)

Letiště Praha (PRG)

Air Baltic

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)