Z Prahy do italského Rimini v červnu, červenci i srpnu
21.5.2023

Z Prahy do italského Rimini v červnu, červenci i srpnu

od 1 485

O této nabídce

Na nové lince Ryanairu z Prahy (PRG) do italského Rimini (RMI) ulovíte letenky za velmi příznivé ceny. Zpáteční letenky z Prahy na Apeninský poloostrov pořídíte v rezervačním systému dopravce od 1 485 Kč. Za necelých 15 stokorun jsou k dispozici dva týdenní termíny v červnu, kdy již nebude problémem ani koupačka v okolních vodách Jaderského moře. Za ceny v rozmezí 2 a 3 tisíc Kč poté zakoupíte zpáteční letenky na několik dalších termínů během letních prázdnin. Rimini je sice vyhlášené především jako plážová destinace, uniknout byste si ale neměli nechat ani výlet do nedalekého mikrostátu San Marino.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestování do Itálie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z regionu Emilia-Romagna poznáte nejlépe díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných možnostech. V letních měsících počítejte s cenou pronájmu malého vozu kolem 1 000 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Rimini za 1 485 Kč

Z Prahy do italského Rimini v červnu, červenci i srpnu


Bude se hodit

Letiště Rimini (RMI)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)