Letiště Rimini

Letiště Rimini (RMI)

Mezinárodní letiště Rimini (RMI), oficiálně "Letiště Federica Felliniho Rimini", je letecký přístav na pobřeží Jaderského moře v Itálii. Nachází se nedaleko malého státu San Marino. Své jméno nese po slavném italském režisérovi Federicovi Fellinim, který se ve městě narodil. Míří sem pouze pár sezónních linek z Evropy a Blízkého východu. V roce 2019 letištěm prošlo necelých 400 000 cestujících.
 • WIFI zdarma
 • Obchod s potravinami
 • Vzdálenost od centra 5 km km
 • Oficiální web letiště riminiairport.com

Letenky do Rimini

Letenky z Prahy (PRG) do Rimini na přímých letech pořídíte sezónně u aerolinky Ryanair. Průměrné ceny zpátečních letenek se pohybují okolo 3 000 Kč, akční letenky ulovíte i okolo 1 000 Kč. Doba letu z Prahy na letiště Rimini je 1 hodina 30 minut.

Do Rimini také sezónně létá Ryanair z Vídně (VIE)Krakova (KRK).

  Letenky do Rimini rezervujte přes náš vyhledávač.

  Doprava z letiště

  Doprava ve dne

  Autobus

  Do centra Rimini vás odveze autobusová linka 9, která jezdí od 5:26 do 23:46. Za jízdenku zaplatíte 1,5 € a koupíte si ji v automatu na letišti či online. Detailní jízdní řád linky naleznete zde.

  Půjčené auto

  Na letišti Rimini najdete pár autopůjčoven. Skvělé auto pro vaši dovolenou v Itálii si rezervujte předem přes naši autopůjčovnu.

  Taxi

  Alternativou k hromadné dopravě je taxi, které vás odveze nejen do samotného Rimini, ale i do okolních vesnic a resortů. V Rimini zatím nepůsobí Uber ani Bolt.

  Pěšky

  Z letiště se za pár minut dostanete na pláž, podél níž dojdete i do samotného centra Rimini. Cesta pěšky by vám neměla zabrat více než hodinu.

  Doprava v noci

  Vzhledem k omezenému množství spojů na letišti Rimini se vám nestane, že přiletíte v nočních hodinách.

  Přestup na letišti

  Letiště není využíváno jako přestupní letiště. Má také omezenou nabídku služeb – na letišti se nenachází žádný salónek ani úschovna zavazadel. Pokud si přeci jen letenky koupíte tak, že vás čeká přestup na letišti Rimini, nechte si na něj minimálně 1 hodinu.

  Další užitečné tipy

  Letiště Rimini je malé a odpovídá tomu i nabídka služeb. Nachází se zde poskromnu restaurací a obchodů.

  Letiště je přes noc uzavřeno.

  Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

  Navrhni úpravu textu
  Poslední aktualizace: 23. 5. 2023
  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)