Z Prahy do italské Pescary v květnu a červnu
5.5.2023

Z Prahy do italské Pescary v květnu a červnu

od 1 108

O této nabídce

Sbalte si kufry a vyrazte do střední Itálie k Jaderskému moři. Zpáteční letenky z Prahy do Pescary ulovíte u aerolinky Ryanair od 1 108 Kč, a to například v termínu od 9. do 16. května. Termíny jsou k mání v květnu a červnu letošního roku, což je ideální období k průzkumu Apeninského poloostrova či brzkou koupačku v Jadranu.

V ceně letenky u Ryanairu máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší příručák si zakoupíte od 437 Kč v rámci služby Priority a odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 378 Kč za jeden směr.

Jak se dostat z letiště do centra Pescary a další informace se dozvíte z našeho nového průvodce letištěm Pescara Abruzzo.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro vstup na území Itálie se již nemusíte prokazovat negativním testem, certifikáty ani vstupními formuláři. Aktuální informace a opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Abruzzo – Apeniny i pobřeží Jadranu

Italský region Abruzzo byl obdarován spíš panenskou přírodou než kulturními kolosy, je tak protikladem k antickému Římu. Abruzské přírodní bohatství lze považovat za dokonalé – zlaté pláže omývané blankytně modrou vodou Jadranského moře, zvrásněná krajina tyčící se do nesmírných výšek, nazývána Apeninským pohořím. Rozervaná skaliska a jezera zrcadlící okolí, zapomenuté vesničky, uchovávající si svůj jižanský ráz. Pro turisty je Abruzzo regionem koupání, dlouhého slunění a procházek, Pescara je přístavem, který určitě stojí za navštívení. Vzpomeňte, že láska prochází žaludkem a Itálii pro její gastronomii nelze nemilovat. Ochutnejte arrosticini, ovčí sýr pecorino, spaghetti alla chitarra, sušenky ferratelle, červené víno Montepulciano d’Abruzzo…

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pro poznávačku Abruzza se vám bude hodit půjčené auto, které si zarezervujte předem přes naši autopůjčovnu. Půjčení menšího, ale naprosto dostačujícího auta vás na vyjde na 1 206 Kč na den.

Náhled letenky z Prahy do Pescary za 1 108 Kč
Z Prahy do italské Pescary v květnu a červnu

Bude se hodit

Letiště Pescara Abruzzo (PSR)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)