Letiště Pescara

Letiště Pescara Abruzzo (PSR)

Mezinárodní letiště Pescara Abruzzo (PSR) leží ve střední Itálii u stejnojmenného města pobřeží Jaderského moře v regionu Abruzzo. Letiště je malé a spojuje ho s evropskými letišti pouze pár linek. Ze střední Evropy se do Pescary létá pouze z Prahy a Krakova. V roce 2019 letištěm prošlo přes 700 000 cestujících.
 • WIFI zdarma
 • Obchod s potravinami
 • Vzdálenost od centra 4 km km
 • Oficiální web letiště abruzzoairport.com

Letenky do Pescary

Letenky z Prahy (PRG) do Pescary na přímých letech pořídíte u aerolinky Ryanair. Průměrná cena letenek z Prahy do Pescary se pohybují okolo 3 000, akční letenky ulovíte i za 1 000 Kč. Délka letu z Prahy do Pescary je 1 hodina 40 minut.

Do Pescary se létá sezónně i z Krakova (KRK) – také s Ryanairem.

  Letenky do Pescary rezervujte přes náš vyhledávač.

  Doprava z letiště

  Doprava ve dne

  Autobus

  Z letiště Abruzzo vás do centra Pescary doveze městská autobusová linka číslo 13 společnosti TUA. Za jízdenku zaplatíte 1,20 € a koupit si ji můžete online. První autobus z letiště jede v 6:19 a poslední v 22:35.

  Společnost Airlink jezdí mezi letištěm a autobusovým terminálem v Pescaře. Autobusy jezdí z letiště každou hodinu od 8:00 do 12:00 a poté od 19:00 do půlnoci. I zde za jízdenku zaplatíte 1,20 € a koupit si ji můžete přímo v autobuse.

  Další možností jsou regionální autobusy, které také spadají pod společnost TUA. Díky ní se dostanete z letiště Abruzzo do destinací jako Chieti, L’Aquila, Teramo, Ortona, Avezzano, Sulmona, Roccaraso či Castel di Sangro.

  Společnosti SATAM vás doveze do následujících měst: Chieti, Sulmona, Roccaraso, Castel di Sangro, Neapol, Caserta, Ancona, Rimini, Boloňa a další.

  Půjčené auto

  Přepážky autopůjčoven se nachází v přízemí v příletové hale. Auto pro vaši dovolenou v Itálii si jednoduše rezervujte předem přes naši autopůjčovnu. 

  Taxi

  Z letiště Abruzzo se dostanete i taxíky. Jízdné do centra Pescary se pohybuje okolo 20 €. Taxíky jsou k dispozici po celý den.

  Pěšky

  Letiště se nachází 4 km od Pescary, šetřiví či sportovně založení cestovatelé tedy do centra města mohou dojít po svých.

   

  Doprava v noci

  Pokud na letiště v Pescaře přiletíte v noci, z letiště si vezměte taxík.

  Přestup na letišti

  Letiště Pescara Abruzzo není využíváno jako přestupové letiště. Na letišti se ani nenachází letištní salónky.

  Další užitečné tipy

  Letiště Pescara Abruzzo je malé. Na letišti se nachází pár obchodů a směnárna. Mapu letiště naleznete zde.

  Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

  Navrhni úpravu textu
  Poslední aktualizace: 23. 5. 2023
  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)