Z Prahy a Vídně do Keni – letenky do Nairobi po celý rok
16.5.2024

Z Prahy a Vídně do Keni – letenky do Nairobi po celý rok

12 498

O této nabídce

Spatřit africkou divočinu na vlastní oči je zážitek, na který budeš vzpomínat do konce života. Jedno z nejlepších safari na tebe čeká v Keni, kam pořídíš letenky z Prahy a Vídně díky nabídce aerolinky Brussels Airlines ve spolupráci s Lufthansou a Austrian Airlines. Nejlevněji tě vyjde odlet z Rakouska, kdy za cenu 12 498 Kč máš v i odbavený bágl zdarma. Letenky z Prahy ulovíš za 12 514 Kč (bez báglu), případně za 14 416 Kč i s báglem. A termíny? Těch je k mání požehnaně od letošního srpna až do dubna příštího roku, takže si můžeš vybrat z hlavní i vedlejší sezóny. Zažij africké safari například v termínu od 29. ledna do 10. února. Po cestě do hlavního města Keni Nairobi (NBO) tě čeká jeden rychlý přestup v Bruselu (BRU), případně ve Frankfurtu (FRA).

Při odletu z Vídně máš v ceně odbavené zavazadlo do 23 kg a kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm. Levnější letenky z Prahy obsahují pouze kabinové zavazadlo. Ve všech případech si s sebou smíš vzít i osobní věc, která se musí vejít pod sedačku před tebou. Na dálkovém letu vždy dostaneš teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Na safari i k Indickému oceánu

Sníš o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštiv národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídej se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Minimálně 3 dny před odletem si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci eTA, která tě vyjde na 34 USD. Více informací najdeš v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 12 498 Kč
Z Prahy a Vídně do Keni – letenky do Nairobi po celý rok

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Keňa)

Let zpátky

Vídeň - Nairobi - Jomo Kenyatta - Vídeň
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Brusel Zaventem (BRU)

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Nairobi (NBO)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Brussels Airlines

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)