Z Mnichova na západ USA do San Francisca
15.12.2021

Z Mnichova na západ USA do San Francisca

9 998

O této nabídce

Po dlouhé době se nám podařilo ulovit zajímavé letenky na západní pobřeží Spojených států amerických. Vydejte se do San Francisca na křídlech aerolinky American Airlines. Zpáteční letenky z Mnichova jsou dostupné za 9 998 Kč. A kdy? Na výběr máte velké množství termínů po celý první kvartál kalendářního roku 2022 (tj. od ledna do března) – viz naše kalendáře níže. V obou směrech vás čeká jeden přestup a můžete si vybrat, zdali poletíte přes Charlotte v USA nebo přes Londýn. Základní tarif „Basic Economy“ obsahuje pouze příruční zavazadlo.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadají do „tmavě červené kategorie“.

Přestup v Londýně

Vyberete-li si routing zahrnující přestup v Londýně, bude třeba splnit také některé tamější byrokratické podmínky. Podrobné informace o tranzitu skrze Londýn naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč vyrazit do San Francisca?

Říká se, že San Francisco je nejhezčím městem v USA a něco na tom bude. Vždyť právě tady mají asi nejvíce fotografovaný a nejvíce červený most na světě – Golden Gate Bridge. Nejhezčí fotky nafotíte z pláží na severní straně mostu. Pak bychom neměli zapomenout na nejslavnější vězení světa, ze kterého prý nebylo úniku – Alcatraz. Město leží na kopcích, po kterých se krom častých Hollywoodských automobilových honiček, prohání i legendární tramvaje. Jinak při procházce po Lombard street si dejte pozor, je to asi nejzakroucenější ulička světa, tak ať se vám z ní nezamotá hlava. Na závěr něco pro gurmány. Na sever od města se rozkládají slavné vinice a přímo ve městě je zas čínská čtvrť, kde prý vaří výborné dobroty z čínské kuchyně. Nezapomeňte si teplé oblečení, v San Franciscu je překvapivě frišno.

Další užitečné informace o cestování po Spojených státech amerických naleznete v našem PRŮVODCI PO USA.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do San Francisca za 9 998 Kč
Z Mnichova na západ USA do San Francisca

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)