Z Mnichova na karibský ostrov Roatán
5.8.2022

Z Mnichova na karibský ostrov Roatán

11 653

O této nabídce

Akční letenky do Střední Ameriky ulovíte v nabídce aerolinka United Airlines. Kromě již zmiňovaných levných letenek do Guatemaly za 10 930 Kč, se za atraktivní cenu můžete vypravit také na karibský ostrov Roatán. Ten leží pouhých pár desítek kilometrů od pobřeží Hondurasu. Zpáteční letenky z Mnichova na Roatán pořídíte za 11 653 Kč. V rámci cesty vás v obou směrech čeká jeden delší přestup v americkém Houstonu, který však snadno využijete k prohlídce města nebo odpočinku.

Podmínky pro cestování

Cesta do Hondurasu

Před cestou do Hondurasu je nutné disponovat  dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Hondurasu“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes Houston potřebovali doklad o očkování + elektronickou registrace ESTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a je možné, že i pravidla pro cestování do USA budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova na Roatán za 11 653 Kč

Z Mnichova na karibský ostrov Roatán


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)