Do středoamerické Guatemaly z Berlína/Mnichova + zastávka v New Yorku
2.8.2022

Do středoamerické Guatemaly z Berlína/Mnichova + zastávka v New Yorku

10 930

O této nabídce

Stále dostupné jsou akční letenky z blízkých německých letišť, v podobě Berlína a Mnichova, do Guatemaly. Tentokráte se jedná o termíny během zimních měsíců (od ledna do března) a zpáteční letenky do středoamerické Guatemaly ulovíte za 10 930 Kč! Poletíte na křídlech americké aerolinky United Airlines a cestou do cílové destinace vás vždy čeká jeden přestup. Routing z Berlína zahrnuje jeden delší přestup v New Yorku (bez nutnosti nocovat), který tak snadno proměníte ve výhodu a  na skok se mrknete do města. Routing z Mnichova přes Houston a Washington zahrnuje rychlé přestupy na cestě tam i zpět.

Podmínky pro cestování

Cesta do Guatemaly

Před cestou do Guatemaly je nutné disponovat  dokladem o očkování nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas).

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Guatemale“.

Přestupy v USA

Aktuálně byste kvůli routingu přes Houston / New York / Washington potřebovali doklad o očkování a zároveň  taktéž elektronickou registrace ESTA. Aktuální podobu podmínek můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat Guatemalu

Tropická Guatemala přetékající úchvatnou kulturou, historií a poklady přírody. Projděte se dlážděnými ulicemi města Antigua, nasávejte krásu koloniální architektury. Ochutnejte místní prémiovou kávu a hořkou čokoládu, jen se vám rozplyne na jazyku. Ztraťte se v rozsáhlém pyramidovém komplexu Tikal, památce po staré civilizaci Mayů. Vystoupejte na sopku Tajumulco, nejvyšší ze všech ve Střední Americe, za jasné viditelnosti dohlédnete až k Mexiku na jedné straně a Salvadoru na druhé. Odpočiňte si v nádherné oblasti Izabal koupelí v horkých pramenech a spánkem na pláži ve stínu palem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Guatemaly za 10 930 Kč

Do středoamerické Guatemaly z Berlína/Mnichova + zastávka v New Yorku


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)