Z Mnichova do Seattlu přímým letem
14.2.2024

Z Mnichova do Seattlu přímým letem

11 944

O této nabídce

Severozápad USA možná není prvním místem, když řeknete „dovolená ve Spojených státech“, ale rozhodně také stojí za návštěvu. Z Mnichova si zaletíte do Seattlu (SEA) na přímých letech za fajn cenu 11 944 Kč. Zpáteční letenky ulovíte díky aerolinkám United Airlines a Lufthansa a termínů je k mání dostatek od října do prosince letošního roku. Navštivte Seattle, Olympijský národní park nebo továrnu na Boeingy například v termínu od 1. do 13. října. 

V ceně letenky máte přepravu kabinového zavazadla o rozměrech do 56 × 35 × 22 cm a osobní věci, která se musí vejít pod sedadlo před vámi (malý batoh nebo kabelka). Odbavené zavazadlo do 23 kg si přikoupíte za 65 € v jednom směru. Během letů se můžete těšit na nápoje a občerstvení.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm + osobní věc
  • Dostupnost: říjen – prosinec 2024
  • Termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Seattlu auto a udělejte si roadtrip do severozápadě Spojených států. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 439 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do Ameriky si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Očkování ani negativní test již nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Náhled letenky z Mnichova do Seattlu za 11 944 Kč
Z Mnichova do Seattlu přímým letem

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)