Z Mnichova do Jakarty a návratem ze Singapuru
10.5.2024

Z Mnichova do Jakarty a návratem ze Singapuru

13 468

O této nabídce

Máš v sobě duši dobrodruha a chceš prozkoumat krásy jihovýchodní Asie? Tak to náš další dnešní tip, kdy navštívíš minimálně dvě destinace, přesně pro tebe. Díky aerolince Air China totiž ulovíš open-jaw letenky z Mnichova do Jakarty a návratem ze Singapuru, kterým náleží sympatická cenovka 13 468 Kč. Klasicky u čínské aerolinky máš v ceně i odbavené zavazadlo do 23 kg. Vydej se na průzkum Indonésie a Singapuru během května a června letošního roku, třeba od 24. května do 4. června. Po cestě tě čeká jeden přestup v Pekingu po cestě tam a Šanghaji po cestě zpět.

Jak jsme již zmínili, v ceně máš odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu čínského dopravce si pak vezmeš kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm. Těšit se můžeš také na teplé občerstvení a nabídku nápojů zdarma.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Nech se unést Indonésií

Indonésie je barevná, nádherná, snoubí různé kultury a náboženství i bohatství s chudobou. Sami místní hlásají, že mají „jednotu v rozdílnosti“ a opravdu, každý ostrov připomíná jak kdyby jiný svět. Projeď se Jávou, vyšplhej na její hrdé vulkány a nauč se tradiční batice v Yogikartě. Nebo se nech omámit krásou hinduistických chrámů proslulého Bali, surfuj na nedotčených plážích Lomboku, pozdrav orangutany na Sumatře. Na úchvatném Komodu žijí opravdoví draci a divoké Borneo tě naprosto dostane.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indonésie a Singapuru + přestup v Číně

Pro vstup do Indonésie potřebuješ platné vízum, které si můžeš vyřídit předem online nebo ho obdržíš po příletu na letišti. Více se dočteš na naší stránce.

Také si nezapomeň vyplnit singapurský příjezdový formulář, který najdeš na této stránce. Další informace se dočteš v našem průvodci. 

Co se přestupu v Číně týče, při pobytu do tří dní máš nárok na tranzitní víza zdarma. Kompletní shrnutí podmínek vstupu najdeš u nás na webu.

Náhled letenky z Mnichova do Jakarty a návratem ze Singapuru za 13 468 Kč

Z Mnichova do Jakarty a návratem ze Singapuru


Kalendář dostupných termínů


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 155

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/zaletsi.cz/zaletsi.cz/wp-content/themes/zaletsi/inc/calendar.php on line 176
Mnichov - Jakarta - Soekarno Hatta - Mnichov
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Singapur (SIN)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)