Z Drážďan do New Yorku po celý březen
8.2.2023

Z Drážďan do New Yorku po celý březen

9 211

O této nabídce

Nabídka levných letenek na severoamerický kontinent je v poslední době docela pestrá. Tentokrát potěšíme cestovatele, kteří mají dobře dostupné letiště v Drážďanech. Aerolinka Swiss si ve spolupráci s dalšími dopravci z aliance Star Alliance připravila březnové letenky z Drážďan do New Yorku za 9 211 Kč. Cílovým letištěm v New Yorku pro vás bude Letiště Johna F. Kennedyho (JFK). Termínů je na březen opravdu hodně, takže v „Big Apple“ můžete strávit týden nebo i déle. Vyrazit můžete už na konci února a všechny dostupné termíny naleznete jako vždy v našem kalendáři.

Po cestě vás čeká vždy jeden pohodový přestup. Během zaoceánského letu se bude podávat teplé občerstvení a malou sladkost dostanete i na krátkých letech. S sebou si můžete vzít příruční zavazadlo do 8 kg a malou osobní věc (kabelku, laptop,…) bez hmotnostního limitu. Odbavené zavazadlo do 23 kg je za příplatek od 1 547 Kč (65 €) v jednom směru.

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Pro vstup do USA si musíte předem zařídit elektronickou registraci ESTA či disponovat vízem. Jak na vyplnění formuláře ESTA se dozvíte v našem návodu.

Co se koronaviru týče, je nutné předložit doklad o očkování, který má neomezenou platnost. Negativní test již není vyžadován. Pro aktuální informace navštivte naši stránku „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

New York si prostě zamilujete

Splnit si svůj americký sen? Kde jinde než v New Yorku! Snad nejslavnějším městě na světě. Hlava se vám zatočí z džungle mrakodrapů drápajících se do mraků, srdce rozbuší s rozsvěcujícími se neony různých barev, a rázem jste připoutáni navždy. Projděte se po majestátním Brooklynském mostě, zajděte shopovat na pátou avenue, stůjte v úžasu před hrdou tváří Svobody. Pohlédněte na prosklené panorama ze světoznámé Empire State Building, nebo raději koukněte i na ní, a to z výšky 381 metrů úchvatné One World Observatory. Nasajte ten opravdový newyorský vibe při jízdě metrem, dostane vás rychle kamkoliv. Možnosti jsou nekonečné!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Drážďan do New Yorku za 9 211 Kč
Z Drážďan do New Yorku po celý březen

Bude se hodit

Letiště Drážďany (DRS)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Lufthansa

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)