Z Berlína do středoamerické Kostariky
21.2.2022

Z Berlína do středoamerické Kostariky

10 142

O této nabídce

V nabídce španělského leteckého dopravce Iberia ulovíte levné letenky do středoamerické Kostariky. Zpáteční letenky z Berlína do tamějšího hlavního města, San José, pořídíte za prima cenu 10 142 Kč. Levné letenky jsou dostupné primárně v květnových termínech. Tou dobou sice na Kostarice začíná období dešťů, což ale rozhodně není tak výrazná komplikace, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nejedná se o souvislé deště celodenní deště (spíše kratší přeháňky) a také neprší na celém území země (výrazné rozdíly v úhrnech  mezi pacifickým a karibským pobřežím). Pro úplnost dodáme, že základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu příručního zavazadla a teplé občerstvení za zaoceánských letech. Cestou z Berlína do Kostariky i zpět vás čeká jeden přestup v Madridu.

Inspirace před cestou

Před cestou do Kostariky se můžeš inspirovat v našich čtivých cestopisech:

Podmínky pro cestování

Cesta do Kostariky

Před cestou do Kostariky není nutné dokazovat svou bezinfekčnost. My nicméně doporučujeme disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas), díky němuž po vás nebude vyžadován doklad o uzavřeném cestovním pojištění s požadovanými limity krytí.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Kostarice“.

Přestup v Madridu

Z důvodu routingu přes Španělsko a letiště v Madridu neopomeňte vyplnit ani španělský formulář.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se nově řídí těmito pravidly. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vyraz objevovat Kostariku

Nejspíš sám Kolumbus ji nazval bohatým pobřežím a Costa Rica dělá čest svému jménu. Je jednou z těch zemí, která vás na duchu i na těle obohatí už navždy – až budete na opuštěných plážích pozorovat delfíny, plejtváky a keporkaky, plavat s mantami a žraloky (nebojte, nekoušou), až se vyškrábete na Cerro Chirripó – nejvyšší horu Kostariky, proderete se deštným pralesem, stezkou v korunách stromů nebo se ztratíte v Parque Nacional Manuel Antonio přeplněném turisty a opicemi. Nakrmíte papoušky ara, pomazlíte se lenochody, očucháte stovky druhů orchidejí, přepijete se batidos – koktejlů z čerstvého ovoce a nacpete patacones – dokonalými smaženými banány. Nenechte se o Kostariku ochudit.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Kostariky za 10 142 Kč

Z Berlína do středoamerické Kostariky


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)