Výprodej letních destinací aerolinky LOT
30.6.2020

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

1 280

O této nabídce

S masivním výprodejem odstartoval dnešní den polský letecký dopravce LOT. Letenky z nedalekých letišť v Katowicích nebo Wroclawi do mnoha letních dovolenkových destinací můžete zakoupit již od 1 280 Kč. V ceně nejlevnějších letenek u aerolinky LOT se nachází pouze příruční zavazadlo s limitem do 8 kg, což však na plavky a ručník bohatě stačí. Termíny letů jsou rozprostřeny po celém červenci a srpnu, konkrétní data naleznete níže v našich kalendářích. S nákupem letenek dlouho neváhejte, za tyto akční ceny rozhodně dlouho nevydrží.

Mohlo by se zdát, že se jedná o další konkurenci pro tuzemskou aerolinku Smartwings. Katowice i Wroclaw se totiž nacházejí kousek od českých hranic a zejména obyvatelé Královéhradeckého a Moravskoslezského kraje mohou blízká letiště pro své cesty do zahraničí hojně využívat. Těžko říct, zdali polská aerolinka LOT cílí i na české zákazníky. Nicméně faktem je, že Smartwings prodává letenky do stejných destinací z Prahy nebo Ostravy od astronomických 6 000 Kč. A proto je aktuální nabídka velmi lákavá i pro obyvatele českých příhraničních oblastí.

Navštivte třeba Mallorcu

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování

Ať už vás cesty zavedou kamkoliv, nejširší nabídku ubytovacích kapacit naleznete klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Pro maximální poznání každé z destinací doporučujeme zapůjčit si vlastní káru. Přehled všech dostupných aut naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Katowic na Mallorcu za 1 281 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

Náhled zpátečních letenek z Katowic do Splitu za 1 280 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

Náhled zpátečních letenek z Wroclawi na Kos za 1 283 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

Náhled zpátečních letenek z Wroclawi do Chanie za 1 284 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT


Bude se hodit

Katowice (KTW)

Palma de Mallorca (PMI)

Wroclaw (WRO)

LOT

Zapoj se do diskuze

avatar

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)