Výprodej letních destinací aerolinky LOT
30.6.2020

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

1 280

O této nabídce

S masivním výprodejem odstartoval dnešní den polský letecký dopravce LOT. Letenky z nedalekých letišť v Katowicích nebo Wroclawi do mnoha letních dovolenkových destinací můžete zakoupit již od 1 280 Kč. V ceně nejlevnějších letenek u aerolinky LOT se nachází pouze příruční zavazadlo s limitem do 8 kg, což však na plavky a ručník bohatě stačí. Termíny letů jsou rozprostřeny po celém červenci a srpnu, konkrétní data naleznete níže v našich kalendářích. S nákupem letenek dlouho neváhejte, za tyto akční ceny rozhodně dlouho nevydrží.

Mohlo by se zdát, že se jedná o další konkurenci pro tuzemskou aerolinku Smartwings. Katowice i Wroclaw se totiž nacházejí kousek od českých hranic a zejména obyvatelé Královéhradeckého a Moravskoslezského kraje mohou blízká letiště pro své cesty do zahraničí hojně využívat. Těžko říct, zdali polská aerolinka LOT cílí i na české zákazníky. Nicméně faktem je, že Smartwings prodává letenky do stejných destinací z Prahy nebo Ostravy od astronomických 6 000 Kč. A proto je aktuální nabídka velmi lákavá i pro obyvatele českých příhraničních oblastí.

Navštivte třeba Mallorcu

Mallorca je španělskou perlou na mapě odpočinkových destinací. Zlaté písky pozvolně klesající do tyrkysových vod Středozemního moře a pláže stíněné listy palem vás na chvilku přenesou do tropického ráje. Aquaparky plné prudkých skluzavek a zakroucených tobogánů se postarají o zábavu dětí i dospělých a noční kluby vás rozhoupou v rytmech vášně. Vydejte se také za památkami anebo v Palmě sedněte do historického vláčku směr půvabné městečko Sóller, trasa vede přes nesčetně mostů a tunelů pohořím a výhledy jsou opravdu romantické.

Ubytování

Ať už vás cesty zavedou kamkoliv, nejširší nabídku ubytovacích kapacit naleznete klasicky na Bookingu či Hotels či AirBnb.

Autopůjčovna

Pro maximální poznání každé z destinací doporučujeme zapůjčit si vlastní káru. Přehled všech dostupných aut naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Katowic na Mallorcu za 1 281 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

Náhled zpátečních letenek z Katowic do Splitu za 1 280 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

Náhled zpátečních letenek z Wroclawi na Kos za 1 283 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT

Náhled zpátečních letenek z Wroclawi do Chanie za 1 284 Kč

Výprodej letních destinací aerolinky LOT


Bude se hodit

Letiště Katovice (KTW)

Letiště Palma de Mallorca (PMI)

Letiště Vratislav (WRO)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)