Východní Kanada: Halifax z Frankfurtu nebo Prahy
23.4.2024

Východní Kanada: Halifax z Frankfurtu nebo Prahy

od 9 772

O této nabídce

Dnes se vydáme do neprávem málo vyhledávané destinace, a tou je východní Kanada, konkrétně provincie Nové Skotsko. Aerolinka Condor nabízí letenky do města Halifax z Frankfurtu nebo Prahy za moc pěkné ceny. V případě odletů z Frankfurtu se jedná o přímý let, kdy za zpáteční letenky zaplatíte 9 772 Kč – například v termínu od 23. do 28. května. Pokud dáte přednost odletu z Prahy, zpáteční letenky s pohodovým přestupem právě ve Frankfurtu vás vyjdou na 12 077 Kč, v ceně však máte odbavené zavazadlo do 20 kg. Přískok mezi Prahou a Frankfurtem operuje aerolinka Lufthansa. Další termíny jsou k mání od druhé poloviny května do první poloviny června.

Pokud poletíte z Německa, máte v ceně letenky pouze příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 10 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm si přikoupíte za 30 € za směr, Odbavené zavazadlo vás vyjde na 60 € v jednom směru. Pokud poletíte z Prahy, máte všechna tato zavazadla již v ceně letenky. Během dálkového letu dostanete teplé občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Halifaxu auto a prozkoumejte krásy Nového Skotska. Perfektní kára na vás čeká v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 1 224 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Před cestou do Kanady si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA. Více informací se dočtete na naší stránce. 

Náhled letenky z Frankfurtu do Halifaxu za 9 772 Kč
Východní Kanada: Halifax z Frankfurtu nebo Prahy

Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Praha (PRG)

Condor

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)