USA: z Berlína/Mnichova do Texasu – Austin
4.10.2022

USA: z Berlína/Mnichova do Texasu – Austin

7 627

O této nabídce

Netradiční destinace ve Spojených státech amerických, ale o to zajímavější nabídka akčních letenek. Ve spolupráci aerolinek z aliance Oneworld –  American Airlines, British Airways a Finnair si můžete zaletět do Texasu za parádní cenu. Zpáteční letenky z Berlína nebo Mnichova do Austinu od 7 627 Kč!

Nejlevnější letenky ulovíte v rezervačním systému finského národního dopravce. Ty zahrnují dva přestupy v obou směrech. Pokud upřednostňujete hladší routing s jednou změnou letadla v Londýně v rámci obou směrů, mrkněte se do našich kalendářů, kde na vás čekají zpáteční letenky za 9 tisíc Kč. Termíny jsou dostupné od druhé poloviny října do března příštího roku.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinné je také turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Stejně jako jinde na území USA, tak i v Texasu se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Austinu za 7 627 Kč

USA: z Berlína/Mnichova do Texasu – Austin


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)