USA: Seattle z Berlína třeba o letních prázdninách
16.10.2021

USA: Seattle z Berlína třeba o letních prázdninách

9 743

O této nabídce

Včera vyletěla do éteru dlouho očekávaná zpráva specifikující konkrétní datum otevření USA pro očkované cestovatele z Evropy. Cestovat na území Spojených států amerických bude oficiálně možné od 8. listopadu 2021. A co nějaké levné letenky? Na mušku se nám dostaly atraktivní letenky do města Seattle ležícím na severozápadě USA ve státě Washington. Zpáteční letenky z Berlína do Seattlu pořídíte za naprosto parádní cenu 9 743 Kč, a to například i v termínech během letních prázdnin 2022. A není od věci připomenout, že právě v letní sezoně se ceny letenek ze střední Evropy do Seattlu šplhají klidně i přes 20 tisíc Kč.

Za aktuální lákavou nabídkou stojí aerolinky z letecké aliance OneWold – American Airlines a British Airways. Cestou na severozápad USA i zpět domů vás bude čekat vždy jeden pohodový přestup na londýnském letišti Heathrow. Nabídku konkrétních termínů od listopadu letošního roku až do srpna toho nadcházejícího tradičně hledejte v našich kalendářích níže.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Včera odpoledne bylo americkou stranou definitivně potvrzeno datum otevření Spojených států amerických pro cestovatele nejen ze zemí Evropské unie. Vstup na území země bude umožněn pouze plně očkovaným cestovatelům. Dle aktuálních zpráv bude třeba disponovat těmito dokumenty:

  • doklad o dokončeném očkování (EU COVID pas);
  • negativní test (ne starší 3 dnů);
  • elektronická registrace ESTA.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severozápadě Spojených amerických států se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Seattlu za 9 743 Kč

USA: Seattle z Berlína třeba o letních prázdninách


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)