USA: New York z Berlína s Finnairem
19.10.2021

USA: New York z Berlína s Finnairem

7 991

O této nabídce

Dnešní krasojízda aerolinek z letecké aliance OneWorld pokračuje. Po levných letenkách do Cancúnu a skvělé nabídce letenek do Toronta jsme ulovili také letenky za hezkou cenu do New Yorku. V nabídce aerolinky Finnair je New York dostupný při odletu z Berlína za 7 991 Kč. Termínů je mnoho od listopadu letošního roku až do září toho nadcházejícího, vč. několika kombinací o letních prázdninách 2022. V obou směrech vás čeká jeden pohodlný přestup ve finských Helsinkách. Tak vyrazte do New Yorku jakmile to bude možné – např. v termínu od 13. do 20. listopadu >> REZERVUJ ZDE

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Včera odpoledne bylo americkou stranou definitivně potvrzeno datum otevření Spojených států amerických pro cestovatele nejen ze zemí Evropské unie. Vstup na území země bude umožněn pouze plně očkovaným cestovatelům. Dle aktuálních zpráv bude třeba disponovat těmito dokumenty:

  • doklad o dokončeném očkování (EU COVID pas);
  • negativní test (ne starší 3 dnů);
  • elektronická registrace ESTA.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Spojené státy americké, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Jelikož ale budete disponovat dokladem o dokončeném očkování, bude vám stačit vyplnit tento příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

V New Yorku najdete všechno

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. V případě cesty do New Yorku v létě 2022 můžete s rezervací bydla ještě v klidu vyčkat…

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 7 991 Kč

USA: New York z Berlína s Finnairem


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Helsinky – Vantaa (HEL)

Letiště New York – John F. Kennedy (JFK)

Finnair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)