Kanada: levné letenky z Berlína do Toronta po celý rok
19.10.2021

Kanada: levné letenky z Berlína do Toronta po celý rok

5 993

O této nabídce

Letečtí dopravci American Airlines a British Airways nám dnes skutečně dělají samou radost. Kromě levných letenek do Cancúnu pořídíte za skvělé ceny také letenky do Toronta. Zpáteční letenky z Berlína do Toronta na termíny prakticky po celý rok od 5 993 Kč!

Základní tarif obsahuje příruční zavazadlo (odbavené je za extra poplatek 70 €/ks/směr) a cestou na východní pobřeží severoamerického kontinentu i zpět do střední Evropy vás čeká vždy jeden pohodlný přestup na londýnském letišti Heathrow.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kanady

Za účelem cestování do Kanady je třeba disponovat dokončeným očkováním proti nemoci COVID-19 (min. 2 týdny po druhé dávce). Dále je třeba vyplnit příjezdový formulář skrze aplikaci ArriveCan, předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem a elektronickou registraci eTA.

Více informací o cestování do Kanady naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Ottawě nebo na stránkách kanadské vlády.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kanada se aktuálně nachází v zelené kategorii.

PS: Kvůli návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu z Kanady do Německa nepotřebovali vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Toronta

Tisíc v jednom – to je Toronto – město, kde je vše, po čem toužíte doslova na dosah ruky! Tepající Down Town v záři milionů světel když se setmí a Younge Street – ulice, kde propadnete nákupní horečce během dne. Výhled na město z CN Tower, hrobové ticho, klídek a pohoda na jednom z Toronto Islands či na plážích okolo jezera Ontário. Mezinárodní kuchyně – přes nudle v Chinatown, dortíky v Little Italy až po kanadskou delikatesu Poutine – hranolky se sýrem a omáčkou z taženého hovězího/vepřového. A konečně – omračující a teskně hučící Niagárské vodopády, které vám, jako celé Toronto, vyrazí dech!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Toronta za 5 993 Kč
Kanada: levné letenky z Berlína do Toronta po celý rok

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)