Updatováno: ultra levné letenky do Cancúnu z Berlína/ Mnichova
25.10.2021

Updatováno: ultra levné letenky do Cancúnu z Berlína/ Mnichova

6 832

O této nabídce

Updatováno 25. 10. v 15:15

Náš tip: Skvěle vyjdou i letenky z Mnichova do Cancúnu ve vánočním termínu od 21. prosince do 4. ledna za 10 837 Kč  >> REZERVUJ ZDE

Parádní letenky do Cancúnu se objevily v rezervačních systémech aerolinek z letecké aliance OneWorld (American Airlines, British Airways a Finnair). Zpáteční letenky do Cancúnu z německých letišť za 7 tisíc Kč!

PS: Pozor na nocování v Londýně nebo nutnou změnu letiště ve vybraných termínech s British Airways…

Podmínky pro cestování

Cesta do Cancúnu

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako mnoho dalších mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Nicméně do podzimních měsíců zbývá dost času a podmínky návratů do ČR se jistě ještě několikrát změní. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: Kvůli návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu z Mexika do Německa potřebovali vyplnit příjezdový formulář a doložit doklad o dokončené vakcinaci (min. 2 týdny po druhé dávce).

Routing přes USA

Bude-li váš routing zahrnovat přestup na letišti ve Spojených státech amerických, bude třeba splnit také tamější podmínky vstupu – doklad o dokončeném očkování – EU COVID pas + negativní test na COVID-19 (ne starší 3 dnů) + elektronická registrace ESTA.

Routing přes Velkou Británii

I kvůli pouhému přestupu na letišti v Londýně je třeba vyplnit před cestou tamější příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 6 832 Kč

Updatováno: ultra levné letenky do Cancúnu z Berlína/ Mnichova

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 7 520 Kč (bez nutnosti nocovat na cestě)

Updatováno: ultra levné letenky do Cancúnu z Berlína/ Mnichova


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Londýn Heathrow (LHR)

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)