Turecká Kappadokie: z Bratislavy do Kayseri
7.4.2024

Turecká Kappadokie: z Bratislavy do Kayseri

4 111

O této nabídce

Letiště M. R. Štefánia v Bratislavě (BTS) se v květnu dočká hned dvou nových linek do Turecka, o nichž jsme psali v našem Záletníku (134). Nové linky letecké společnosti Pegasus Airlines povedou do Antalye (AYT) a Istanbulu (SAW), odkud se díky bohaté síti navazujících letů dostanete prakticky do celého Turecka. Během jarních měsíců se za pěkné ceny můžete vypravit například do nádherné a oblíbené Kappadokie. Zpáteční letenky z Bratislavy do Kayseri (ASR) na vás čekají za ceny od 4 111 Kč.

Routing obsahuje jeden klidný přestup na jednom z výše zmiňovaných letištích. Pokud byste se nevystačili s malým příručním zavazadlem (základní tarif „Light“), lze si v průběhu rezervačního procesu snadno dokoupit větší příručák nebo malé odbavené zavazadlo, a to za ceny kolem 300 Kč/směr.

Veškeré informace o letišti v Kayseri (ASR, vč. tipů na dopravu z letiště do centra města nebo nedalekého Göreme, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Nádherná Kappadokie čeká…

To místo z pohlednic s pestrobarevnými horkovzdušnými balóny, ta nezaměnitelná vůně dálek, chuť orientu – taková je turecká Kappadokie, doslova „země krásných koní“. Kappadokii chybí moře a dlouhá odpoledne strávená sluněním, za to vás očaruje svou přírodní krásou, hlubokými kaňony, působivými skalními věžemi i celými skalními městy. V horách naleznete romantické kostelíky, poustevny a obydlí zavanutá nánosem staletí, na večerním talíři podávaném pod oranžovou oblohou pak grilovanou rybu, autentický turecký kebab doplněný výtečnou zeleninou a jako dezert slaďoučkou baklavu. Kochejte se Růžovým údolím z koňského hřbetu, sledujte tolik typické horkovzdušné balóny z terasy restaurace a okolní krajinu pak zas ze shora z balónu. Nakupte si keramiku na trhu v Avanos a tradiční koberce kelim v městečku Uçhisar, vychutnejte si Kappadokii plnými doušky.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Kayseri za 4 111 Kč

Turecká Kappadokie: z Bratislavy do Kayseri


Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Letiště Kayseri (ASR)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)