Parkování letiště Bratislava
1.8.2023

Parkování letiště Bratislava

Hledáte parkování na letišti Bratislava (BTS), či jeho okolí? Mrkněte na našeho průvodce, kde najdete všechny možnosti parkování na jednom místě, orientační ceny parkování a také tipy na parkování zdarma. Tak s chutí do čtení!

Oficiální parking: parkování letiště Bratislava

Oficiální parkoviště na letišti Bratislava se skládá celkem ze 4 nekrytých parkovišť (P1, P2, P3 a P4), které nejsou hlídané a jejich cena se liší dle délky parkování. Jejich výhodou je to, že leží blízko letiště a dojdete na něj pěšky nebo dopravou zdarma. Mapu parkovišť najdete přímo na stránkách letiště Bratislava.

Parkování je možné zaplatit kartou přímo v automatu na parkovištích, v odletové a příletové hale nebo v pokladně na parkovišti P2. Zaplatit musíte před odjezdem z parkoviště, které pak musíte opustit do 15 minut od zaplacení.

Cena parkování letiště Bratislava

Cena parkování závisí na délce a typu parkování. Například týden na parkovišti P2 vás vyjde na 89 €, parkoviště P3 a P4 vás vyjdou ještě levněji. Parkování si zarezervujte online přímo na stránkách letiště Bratislava, zrušení rezervace je možné bez poplatku.

P1 (kapacita 106 míst)

Parkoviště P1 se nachází přímo před terminálem a je určeno pouze pro krátkodobé stání. Délka je kontrolována pomocí kamer a prvních 15 minut máte zdarma. Za hodinu stání na tomto parkovišti si připravte 5 €.

Parkování letiště Bratislava

P2 – hlavní parkoviště (kapacita 670 míst)

Nejpohodlnější je zaparkovat na parkovišti P2, které se nachází za parkovištěm P1 a na letiště dojdete během pár minut pěšky. Cena se liší dle délky, například za parkování na 3 dny zaplatíte 45 € a za stání na týden si připravte 89 €.

P3 a P4 (kapacita 338 a 220 míst)

Parkoviště P3 a P4 se nachází 20 minut chůze od letiště, parkovné je však levnější než na P2. V letní sezóně (od poloviny června do konce září) vás odveze bezplatný minibus z těchto parkovišť na letištní terminál. Pro zajištění odvozu volejte na číslo +421 903 414 426.

Parkovné na 3 dny vás vyjde na 39 €, na týden pak 79 €. P3 a P4 jsou nepřetržitě chráněné kamerovým systémem.

Levné parkování letiště Bratislava: parkování v širším okolí letiště

Další možností je využití některého ze soukromých parkovišť v širším okolí letiště Bratislava. Dopravu k terminálům poté zajišťují přímé transfery organizované jednotlivými společnostmi. Cena parkování na soukromém letišti pro vás bude zpravidla výhodnější.

Rezervaci parkování vám doporučujeme skrze web ParkVia: srovnávač cen parkingů na vámi zvolený termín, na kterém můžete to nejlevnější parkování na letišti Bratislava rovnou pohodlně rezervovat.

  • Park & Fly: od 50 € na týden; areál je oplocený a uzamčený; transfer na letiště je v ceně
  • Galvaniho Parking: od 60 € na týden; odvoz na letiště je zdarma
  • Parkování Monti: od 46 € na týden; cena transferu začíná na 2 €

REZERVOVAT PARKOVÁNÍ SKRZE PARKVIA

Parkování letiště Bratislava ZDARMA

Pokud chcete ušetřit, můžete také zaparkovat na parkovišti u obchodního centra Avion, které se nachází nedaleko letiště. Na letiště Bratislava se pak dostanete autobusy 61 nebo 96. Dále je možné parkovat v ulicích Pestovatelská a Mesačná. Tato místa však nikdo nehlídá a nemonitoruje.

Neoficiální parkování podléhá riziku poškození nebo krádeže auta, za bezpečnost parkování na neoficiálních parkovištích portál Zaletsi.cz nijak nezodpovídá!

Pokud máte nějaké otázky nebo další tipy kde zaparkovat na letišti Bratislava levně, dejte nám vědět do komentářů. 🙂

Pokud hledáte levné letenky z Bratislavy, mrkněte do našeho vyhledávače nebo sledujte pravidelně zveřejňované letenkové akce!

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 5. 8. 2023
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)