Tour de Řecko z Prahy: Rhodos, Athény a Korfu na jeden zátah
21.7.2020

Tour de Řecko z Prahy: Rhodos, Athény a Korfu na jeden zátah

2 353

O této nabídce

Levných letenek na řecké ostrovy je v letošní letní sezoně jako máku. Dočkalo se i pražské Letiště Václava Havla, kde letos definitivně skončil alespoň na některých linkách monopol tuzemského dopravce Smartwings. Ten se nezdráhal a vlastně ani nezdráhá nabízet prázdninové letenky za skutečně nekřesťanské ceny. Ty však s příchodem Ryanairu, např. na linky z Prahy na Korfu či Rhodos, spadly u tohoto irského dopravce klidně i na pětinu ceny v médiích tolik propírané české aerolinky. O těchto akčních cenách jsme vás také již nejednou informovali. Dnes tady ovšem máme jiný kalibr! A to rovnou kombinaci čtveřice letenek, kterou můžeme bez okolků prezentovat jako „Tour de Řecko“ a navíc s odletem z Prahy.

Jak na celou skládačku?

Jako základní stavební kámen nám poslouží výše popisované letenky z Prahy na Rhodos a zpět z Korfu do Prahy. Aby cesta mezi oběma ostrovy nebyla nijak fádní, zastavíme se ještě na dva dny v hlavním městě Řecka, Athénách. Oba dva přískoky, (z Rhodu do Athén i z Athén na Korfu) pořídíme u španělského dopravce Volotea. Rázem máme na stole krásný trip „Tour de Řecko“ s odletem z Prahy a návratem tamtéž, během něhož navštívíme Rhodos, Korfu i Athény, za 2 353 Kč (příkladový termín 16. – 27. září). Analogicky si ale můžete výlet poskládat i kdykoliv jindy od srpna do října.

PS: Nezapomeňte, že před cestou do Řecka musíte vyplnit registrační formulář, a to nejpozději 48 hodin před plánovaným odletem. Přehledný návod, jak na to, a více informací hledejte v našem článku.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte:
 • Zavazadla: klíčový bude limit přísnějšího z dopravců aka Ryanairu (příruční zavazadlo s rozměry 40 x 25 x 20 cm)
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • Praha – Rhodos – Athény – Korfu – Praha
   • 28. 8. – 10. 9. za 2 743 Kč
    • 28. 8. Praha – Rhodos (Ryanair) za 1 085 Kč
    • 2. 9. Rhodos – Athény (Volotea) za 733 Kč
    • 4. 9. Athény – Korfu (Volotea) za 238 Kč
    • 10. 9. Korfu – Praha (Ryanair) za 687 Kč
   • 16. – 27. 9. za 2 353 Kč
    • 16. 9. Praha – Rhodos (Ryanair) za 847 Kč
    • 21. 9. Rhodos – Athény (Volotea) za 503 Kč
    • 23. 9. Athény – Korfu (Volotea) za 238 Kč
    • 27. 9. Korfu – Praha (Ryanair) za 765 Kč

Ubytování

Ať již budete hledat střechu nad hlavou na ostrovech (Rhodos i Korfu) či na pevnině v Athénách, spolehněte se na osvědčené pomocníky v podobě Bookingu, Hotels či AirBnB. Vzhledem k proměnlivé situaci v cestovních ruchu však raději doporučujeme bookovat bydlo s bezplatnou možností storna…

Autopůjčovna

Zejména na Korfu, ale teoreticky na ostrově Rhodos, se vám bude hodit vlastní auťák. Jen díky němu vytěžíte i z relativně krátké návštěvy ostrova maximum. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě.

Náhled letenky z Prahy na Rhodos za 847 Kč

Tour de Řecko z Prahy: Rhodos, Athény a Korfu na jeden zátah

Náhled letenky ze Rhodu do Athén za 503 Kč

Tour de Řecko z Prahy: Rhodos, Athény a Korfu na jeden zátah

Náhled letenky z Athén na Korfu za 238 Kč

Tour de Řecko z Prahy: Rhodos, Athény a Korfu na jeden zátah

 

Náhled letenky z Korfu do Prahy za 765 Kč

Tour de Řecko z Prahy: Rhodos, Athény a Korfu na jeden zátah

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)