Letní řecký ostrov Korfu z Prahy
7.7.2020

Letní řecký ostrov Korfu z Prahy

1 334

O této nabídce

Ceny zpátečních letenek z Prahy za mořem padají níž a níž. Jak nízko lze stlačit, jinak předražené ceny letenek od Smartwings, nám opět ukazuje nízkonákladový dopravce Ryanair. Zpáteční letenky na řecký ostrov Korfu pořídíte již za 1 334 Kč. V rezervačním systému aerolinky se nachází spousta volných termínů během celého srpna a září. V ceně letenek se nachází jen malé příruční zavazadlo, což však na pár dní letní koupačky určitě postačí.

Na Korfu můžete letět také s tuzemskou aerolinkou Smartwings. Jejich “nejakčnější“ nabídky zpátečních letenek však začínají na 7 500 Kč.

Pro vstup na území Řecka je nově (od. 1. července) nutné vyplnit online registrační formulář, a to nejpozději 48 hodin před odletem. 

Proč navštívit řecký ostrov Korfu?

Nechte se zajmout úchvatnou pestrobarevnou přírodou. Řecký ostrov Korfu je pokryt zelenými olivovníky, cypřiši, eukalypty, oleandry a vinnou révou. Modrozelené je tu moře s nejúžasnějším podmořským životem v Řecku. Zlatě se ve dne třpytí nekonečné písčité pláže lemovány průzračným mořem. Hnědé jsou krunýře mořských želv, co tu hnízdí. Užijte si všechny ty barvy na ostrově Korfu!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměry 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 6. – 12. srpen za 1 437 Kč
  • 13. – 21. srpen za 1 334 Kč
  • 21. – 27. srpen za 1 334 Kč
  • 30. srpen – 6. září za 1 334 Kč
  • 13. – 19. září za 1 334 Kč

Ubytování

Při rezervaci noclehů stále doporučujeme vybírat ta ubytování, jež nabízí službu bezplatné zrušení rezervace zdarma. Touto službou disponují například tyto apartmány Avra Beach s bazénem u pláže za 631 Kč/os./noc . Další nabídky střech nad hlavou naleznete klasicky na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Staňte se flexibilní a prozkoumejte všechna zákoutí ostrova díky vlastnímu autu. Přehled těch nejlepších nabídek naleznete tradičně u nás v autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy na řecký ostrov Korfu za 1 334 Kč

Letní řecký ostrov Korfu z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)